Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elektrolipolízises kezeléssel...

Elektrolipolízises kezeléssel fogyhat egy 13 éves gyerek?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy szabad-e ilyet használni egy 13 évesnek?
2011. jún. 17. 10:57
 1/6 anonim válasza:

18 éves korodig fejlődni fogsz .. hova akarsz fogyni ?

én is kövér voltam 13 évesen és nőttem .. meg edzésre jártam

gépezés helyett menj el futni ...

2011. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mindent szabad használni.. csak rengeteg dolognak semmi értelme.

egyébként fogyni kalóriadeficites étrenddel lehet (szálkásító étrend) + edzés.

2011. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:én értem hogy kövér voltál és megnőttél de erre nem lehet alapozni,ráadásul azért akarok lefogyni mert csúfolnak,ennyi az egész,és ne hidd azt hogy nem sportolok eleget,nagyon is sokat csak lassan megy a fogyás ezért tettem fel ezt a kérdést

2.válaszoló:ki tudnád fejteni hogy mit takar ez a szálkásító étrend?nagyon megköszönném

2011. júl. 19. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:

akár ki tudnám. viszont olyan szavakat használnék, amikre megint csak rákérdeznél, úgyhogy egyszerűbb lenne Neked neten rákereseni.

enynit segíthetek, itt találsz már megfogalmazott leírást. amúgy meg a későbbiekre vonatkozóan, bármi fogyással vagy hízással kapcsolatos dolognak ez lesz az aklapja!

[link]

2011. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
de ne foglalkozz velük... mért zavarják h milyen vagy ? nem tudnak tőle aludni vagy mi a fuck?
2011. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudod ,a gyerekek parasztok,ennyi
2011. szept. 8. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!