Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak vissza egy kicsit?

Hogyan hízzak vissza egy kicsit?

Figyelt kérdés

Ez egy kicsit hosszú lesz... :D

Alapjában véve amikor egy kis diétára fogtam magam egy kis mozgással társítva akkor csak a lapos hasért küzdöttem. Sikerült is lefogynom egy kicsit és a hasamról is eltűnt a felesleg.

Ekkor ezek voltak a méreteim:

mell: 84

derék:64

fenék: 91

Itt megvoltam elégedve magammal.


De annyira jól esett ez a sikerélmény, hogy folytattam a diétát. Most ott tartok, hogy tegnap vásárláskor a próbafülkében a 36-os nadrág igen csak csúszott lefele.

A jelenlegi méreteim:

mell:83

derék:63

fenék: 88,5

Valaki azt mondja, hogy nagyszerűen festek, más pedig azt hangoztatja, hogy elég sovány lettem.

Hogyan hízzak vissza egészségesen egy kicsit, hogy visszanyerjem az elsőként leírt méreteimet?

Inkább most már csak tornáznák, hogy formás legyek.

17/L


2011. jún. 21. 08:08
 1/2 bix ***** válasza:
több szénhidrátot egyél:) és az edzés intenzitásából is visszavehetsz
2011. jún. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne már, hogy azon az 1 cm-en múljon (64/63). Vegyél más fazonú nadrágot, és hagyd abba a fogyókúrát.
2011. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!