Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 gramm szénhidráttal jó...

30 gramm szénhidráttal jó ötlet fogyókúrázni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 09:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
30 gramm ch/nap
2011. jún. 21. 09:55
 2/13 bix ***** válasza:
ch és ch között is hatalmas különbségek vannak. kcalban mire gondolsz nagyságrendileg? és azt milyen kajákból fedeznéd? egyébként szerintem az marhakevés
2011. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hosszútávon semmiképpen. Az eléggé elmebeteg Atkins-diéta is csak a bevezető szakaszra ír napi 20 grammot.

Oké, oké, vissza kell venni a szénhidrátból, főleg az ócska fajtából, de nem szabad átesni a ló túlfelére.


30-nál még én is többet eszem, pedig kifejezetten ch-szegény az étrendem.

2011. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első: zöldségből és tejtermékből lenne


Második: te hány gramm ch- t eszel ?

2011. jún. 21. 10:17
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy én nem akarok átesni a ló túloldalára, de szerintem semmi veszély nem fenyeget ha kevés ch- t eszem
2011. jún. 21. 10:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok, én hozzávetőleg 60-90 gramm között, attól függ milyen napom van. Ez a ch mennyiség tejtermékekből, zöldségből, zabkorpából/zabpehelyből, kisebb részben gyümölcsből áll össze. És elviekben ez túl kevés (noha én nem érzek szénhidrátmegvonásos tüneteket, pedig régóta táplálkozom így). Fehérjéből ennél mindig többet eszem.
2011. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30 gramm nagyon kevés. én próbáltam az Atkinst tehát tapasztalatból tudom. én kb 50-75 grammot vittem be naponta később és azzal is simán és gyorsan fogytam. felesleges annyira "sanyargatni" magad.
2011. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:D
2011. jún. 21. 10:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem kb 130 g/nap... Akkor ez SOK???
2011. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kizárólag akkor, ha életed végéig ennyi szénhidráton akarsz élni. Mert amint nem ennyit eszel, hanem normálisan, azonnal visszaugranak a kilók.


Arról nem beszélve, hogy kell a jó szénhidrát, az adja az energiát a testnek, a cukor meg az agynak (csak nem mindegy, milyen cukor és mennyi). Ha alig eszel szénhidrátot, gyenge leszel és fájni fog a fejed.

2011. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!