Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így jó lesz vagy fogyjak még?...

Így jó lesz vagy fogyjak még? És ha igen akkor mennyit?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2011. jún. 22. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2011. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lány...14
2011. jún. 22. 15:50
 3/9 A kérdező kommentje:
de nem az érdekel,hogy nőies vagyok-e hanem mindenki azt mondogatja h túl sovány vagyok,szerintem meg nem
2011. jún. 22. 15:52
 4/9 anonim ***** válasza:

dehogy fogyj, azt hittem fiú vagy

mivel fejlõdésben vagy ne fogyókúrázz, sportolj inkább, hogy legyen szép alakod

2011. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se fogyózz ebből tovább hanem sportolj és dolgozd be.
2011. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, fiú vagy. :O Hol látsz te itt akár egyetlen vastagabb részt? De komolyan, csont és bőr vagy...

Hát ha te nem látod, hogy mennyire vékony vagy, akkor bizony testképzavarod van.

2011. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
rendben,már rajta vagyok az ügyün,mármint hogy próbélkozom alakformázással,remélem őszre sikerül.de akkor kövér vagy ilyesmi nem vagyok,igaz?
2011. jún. 22. 15:56
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

HOGY LENNÉL MÁR KÖVÉR?!

Komolyan eszem megáll az ide írogató anorex tinicsirkéktől. Borzalmasan idegesítő, hogy úgy nézel ki, mint egy kisfiú, egy deka zsír nincs rajtad, és akkor ilyeneket kérdezgetsz. Valami nincs rendben a fejecskédben aranyom.

2011. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem kell fogyóznod, ne aggódj :) pár felülés esténként vagy tánc...tök mind1 csak mozogj rendszeresen h később se legyen okod aggodalmaskodni.
2011. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!