Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden álmom az, hogy 10kilót...

Minden álmom az, hogy 10kilót fogyjak azonban nem tudom, hogy-hogy segítség?!

Figyelt kérdés

minden este naponta csinálok 50 felülést.próbálok kevesebbet és egészségesebb dolgokat enni. (de ez nem mindig megy:S)

illetve kitöréseket csinálok minden este. és láb gyakorlatokat. ez jó? hatásos lesz?

ti mit ajánlanátok?


2011. okt. 28. 22:52
 1/7 MFDani válasza:

van nekem egy nagy esztergálógépem.. és ha ráfeküdnél én beindítanám és a felesleges zsír cafatokat lecsapná!fájdalom mentes és nem is drága. :))

500/kg

2011. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először is le kell tenned a szabályokat. Nem mindig megy? akkor ne csináld, nem elszel eredményes ha fejben nem döntöd el. Én egyszer dec 1-én kezdtem el és végigtoltam a karácsonyt úgy hogy nem híztam sőt fogytam pedig mondhattam volna hogy ez nem megy olyankor de akartam és megcsináltam.

Reggel jó ha gabonával kezded a napot teljes kiőrlésűvel mert az felszívja az éjszaka keletkezett savat. Gyümölcsöt mindig délelőtt egyél mert élénkít a zöldséget pedig délután és este. Ha csak felülést csinálsz nem feltétlen fogsz fogyni mindenhonnan bár nem tudom se a magasságod sem a súlyod, de az izom 10-szer többet nyom mint a zsír így nem feltétlen fogynod kell lehet csak formálódnod.Próbálj dvd tornákra edzeni(nekem Bíró Ica testszépítés volt először1 óra, majd megfulladtam aztán úgy hozzászoktam hogy 3-4 órákat mozogtam később mert kívántam) az elején kevesebb ideig amíg bírod, hidd el hozzá fogsz szokni és egyre több kell majd. A mérleget felejtsd el max az elején nézd meg aztán szekrény a tükörnek higyj de ne mindennap azt nézegesd. Ha valóban le akarsz fogyni és meg is szeretnéd tartani akkor lassan és biztosan haladj próbálj életmódot változtatni és megtartani mert ugye a felesleg az azért felesleg mert több kalóriát viszel be mint amire szükséged van és ha miután elérted az eredményt visszaállsz a régi szokásaidhoz ott leszel ahol elkezded. Ha az elején hirtelen sok megy le akkor ne hagyd abba mert lehet csak víz lesz és ha stagnálni kezdesz akkor se add fel menni fog utána is csak türelem. És igyál legalább 2 liter vizet 1 nap-nem csapvizet-( nem olyan nehéz 2 palack már 3 liter) Sok sikert!

2011. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

gugliba-kalóriadeficit fogalma.

50felülés:DDDDD?

vegyél egy ugrókötelet gyermekem.

2011. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

50 felüléssel adsz a kakinak egy nagy pofont.

napi legalább 40 perc mozgás, ha lehet: futás, (szoba)bicikli, ellipszis tréner, úszás.


kaja... sok gyümölcs ( pl.: alma, narancs, mandarin, kivi, gréfrút, ananász) zöldség( pl.: paprika, paradicsom, uborka, répa, bors, tök, akármi, amit szeretsz) , fehérje ( tojás,túró, natúr joghurt, hal, fehér hús), teljes kiőrlésű kenyér.

kevés lisztes, tésztás, cukros dolog, vörös hús. üdítők, nassok, olaj, alkohol, zsír, fehér cukor, használatának kerülése. barna rizs, durum tészta alkalmanként, ha megkívánod de inkább hagyd ki.

használj édesítőszert vagy barna cukrot, oliva olajat, ha muszáj a liszt, akkor legyen kukorica alapanyagú.

igyál sok vizet, 2-2,5 litert egy nap, méregtelenítő teákat. szedj vitamint, mert az segít.


minden nap legyen meg a legalább 1200 kcalos étrend. a teljes kiőrlésű kenyeret, gyümölcsöket edd inkább este, ebédre valami hús zöldséggel, és este, délután a fehérje.


sok sikert!

2011. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az első este reggel akart lenni :D
2011. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

még 1 kérdés. szerintetek ér valamit az elhízás elleni tea? mert van itthon..

2011. okt. 28. 23:50
 7/7 anonim ***** válasza:
nem fogsz fogyni tőle, de legalább megmozgatja kicsit benned a dolgokat. ha diéta mellé iszod, oké, de önmagában ne várj tőle semmit. utolsó voltam.
2011. okt. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!