Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így lefogyhatok?...

Szerintetek így lefogyhatok? Ha igen kb mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

na 350 g csirkemellet eszek, 3 részre osztva (2x100 + 150) és ehhez 80g rizst egy kis kukoricával, mind ezt olaj nélkül elkészítve. és reggelim 40g zabpehely 1,5%-os tejjel (max 2,5 dl) + 10 órai egy tojás (de ez sokszor elmarad). (ez összesen 1100 kalória naponta)

3 óránként eszem, sima teát iszok, minden adalék nélkül, és júl 1-jétől eljárok konditerembe súlyzós edzésre + kardiózni.


előre is kössz a válaszokat és hogy elolvastad :D


2011. jún. 24. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp kevés ez a kaja. Ha rendesen elfogsz járni terembe nem hamar kipurcansz.
2011. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de a rizs az 3x osára duzzad és így műr majdnem 300 g (mert nem mérem pontosan) és így nem tudok többet enni, sőt még éhes sem vagyok :s de persze ha edzésnél azt veszem majd észre hogy kevés, akkor beiktatok még 1 rizs+húst de így akkor fogyhatnék? vagy ez téll borzasztóan kevés és csak izmot fogynék mert éheztetem magam? de téll nem vok éhes, szal ezért nem értem :s
2011. jún. 24. 12:08
 3/10 anonim ***** válasza:
1100kcal tényleg nagyon kevés. Ha így mész el kondizni csúnya vége lesz. Sokan mondják azt, hogy 1200kcal alá nem érdemes menni... szerintem 1400 alá se nagyon, kivéve speciális esetekben. Igyál sokat, és ha nem megy le egyszerre a kaja edd kétszerre.
2011. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De tényleg csak ennyit eszel vagy szoktál csipegetni mást is? :D
2011. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát tegnap kezdtem és akkor még reggeli se volt, csak 1 nagy pohár tej és aztán a 3 hús + a 2x rizs (bár az 120 gramm volt + a kukorica, és lehet ezért nem voltam éhes) + ettem egy fasírtot, gondoltam mivel reggeli nem volt csalhatok ennyit. de soha többé nem csalok. nem tom, akkor lehet maradok a 120 rizsnél és így más kicsit több kcal, úgy már sztem megvan a napi 1300 is ha a kukorivát is hozzászámoljuk. ja de am zöldségeket is szoktam enni a kajához (uborka, paprika) és ezeknek nem számolom a kalóriáját. még mindig kevés lenne így is?
2011. jún. 24. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Azoknak is számold ha csak 5kcal akkor is :D nem így már jobban hangzik :)
2011. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

akkor rizsből megtartom a 120-at :D és számolni fogok mindent :D


de ezek szerint akkor így fogyhatok? :D

van rajtam legalább 15-20 kiló felesleg, bár nem nézek ki olyan nagyon dagadtnak, de a mérleg mégis nagyon sokat mutat :/

2011. jún. 24. 12:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha rendesen lejársz edzeni hamar fog látszódni az eredmény :)
2011. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat :D türelmes vagyok és bízok benne hogy sikerül :D már alig várom hogy edzhessek :D
2011. jún. 24. 12:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd, hajrá :)
2011. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!