Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a diéta véleményetek...

Ez a diéta véleményetek szerint beválhat? Most kezdtem három napja, de kíváncsi lennék a véleményetekre!

Figyelt kérdés

Reggeli: Egy banán, és egy pezsgőtabletta, egy műzliszelet.

Ebéd: Ami van, de kevesebb mennyiségben

Vacsi: Három szelet abonett kenyér, sok zöldséggel.


Persze, ha napközben meghézem, akkor elrágcsálok egy-két korpovit teljes kiőrlésű kekszet, vagy eszek egy narancsot.


Ezek mellett megiszok naponta másfél, kétliter folyadékot. Ami ásványvíz, vagy gyógytea cukor, édesítő és citromlé nélkül. Valamint 100%-os, cukormentes gyümölcslé, bár ezt ritkán, mert igencsak drága.


És 40 percet tornázok intenzíven :)


2009. márc. 25. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a mérelgen fogsz fogyni,de az alakodat fogja jó irányba vinni.
2009. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az nem baj, ha még egy pár kilót fogyok, de igazad van, az alakomon kellene egy kicsit még változtatni. Akkor remélem tényleg jó lesz!


Köszönöm a választ! :)

2009. márc. 25. 14:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem lógni fog a bőröd... Ha alakot akarsz formálni, akkor menj edzőterembe tornázni. Ellenkező esetben izomból fogsz fogyni, ami nem túl előnyös.
2009. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vaok. Bocs,de kimaradt egy szó ami a lényeg...


Véleményem szerint a mérelgen fogsz fogyni,de az alakodat fogja NEM jó irányba vinni.

2009. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Hát, most már négy napja csinálom ezt, és eddig még semmi rosszat nem tapasztaltam. Hogy érted, hogy az alakomat nem fogja jó irányba vinni?


Aki másodjára szólt hozzá, és azt írta, hogy lógni fog a bőröm, neki csak annyit üzennék, hogy ha 20 kg-os fogyás után nem lógott, akkor ha még lemegy egy kicsi, ezek után sem fog :) (Nem kötekedni akarok, csak a viszonyítás miatt) :)

2009. márc. 27. 14:36
 6/9 anonim ***** válasza:
húúú 20 kg után nem lóg a bőrőd??? ez irigylésre méltó! akkor jó génjeid vannak:D ezzel ment le a 20 kg is?? csak érdeklődöm
2009. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az alakodat több tényező összessége adja. csontstruktúra,vázizomzat,zsírdepok,víz. ezek a főbb tényezők. na most nézzük a te étrended mit táplál.


banán: igazából gyümölcscukor bomba. és a cukor belőle a fontos,h igen az káros. nos ezzel a zsírt táplálod.


pezsgőtabletta: hát ez jó kérdés mien, de ebben is valszeg van cukor mai megint csak nem jó. ha vitaminos tabi akkor az meg nagyon kevés vitamin pótlásra.


műzliszelet: valszínűleg ez is cukrot tartalmaz. a fontos tápláló részei meg elég kevéske.


Ami van, de kevesebb mennyiségben: hát igen erre nem igazán tudodk mit írni. de gondolom nem tonhalsaláta szokott lenni, meg natur csirkemell vad rizzsel.


Három szelet abonett kenyér: szénhidrát ráadásul este aminek egy grammját sem fogod hasznosítani és megy zsírdepóba.


sok zöldséggel: ez helyes, de nem csak este kellene.


nos a tényezőkből igazából csak a szírsejtjeidet tápláltad a többi tényezőt hagytad lepusztulni. ezért mondom,h az alakod nem jó irányba fog változni.

2009. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A 20 kg nem ettől ment le, hanem a 90 napos diétától, és még sorolhatnám. Ennek a fogyásnak már története van :D


Utolsó válaszoló köszönöm szépen a választ. Elgondolkodtató igazán. Hm azt hiszem akkor változtatok rajta. Egyébként igyekszem cukormentes müzliszeletet venni. A banánt direkt azért eszem reggel, mert utána nem eszek mást, így az éhségérzetemet is csökkenti. Cukros dolgokat már nem eszek napközben.

Ami az ebédet illeti azt általában úgy szoktam, hogy még 12 előtt megeszem, így legalábbis nálam így van, nem terhelem le a gyomromat, viszont sokáig megint nem vagyok éhes. :)


Nem tudom, ezt azért még átgondolom még egyszer :)


Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Persze eszek tojást is, meg fogyasztok fehérjét, hogy azok se hiányozzanak. Az abonett kenyér teljes kiőrlésű, így úgy gondolom, hogy nem lehet káros. De nem tudom :) Ne

2009. márc. 28. 13:31
 9/9 A kérdező kommentje:

Hoppsz, valamiért lemaradt a vége :)


Szóval köszönöm a hasznos tanácsokat!

2009. márc. 28. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!