Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek már látszik...

Szerintetek már látszik valami eredmény? KÉPPEL

Figyelt kérdés

Mit tippeltek, mennyi idő telt el a 2 kép közt?

[link]

[link]


2011. jún. 26. 21:06
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... ez komolyan hihetetlen... :| brutál
2011. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:

[link] itt vannak a lány képei 2 hét után.


és még annyit, hogy ennyit tesz az, ha TÉNYLEG semmiben nem térsz el az étrendtől, azaz nincs bűnözés, nincs jajj ez még belefér ;)

2011. jún. 26. 21:27
 13/58 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes vagy! És ezek szerint szerencsés alkat is vagy, mert hamar meglátszik a változás. Rajtam is már látszanak az ilyen dolgok 4-5 nap után. Csak velem az a baj, hogy a diétákkal nem vagyok kibékülve: nem bírok annyi mindent megenni, amit a diétában előírnak. Pl. reggelire semmit nem eszek, mert azonnal rohanok a wc-re tőle, bármit eszek, legyen az müzli, kávé, joghurt, akármi... :(

De te nagyon ügyes vagy, csak így tovább!

2011. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
Tényleg feszesebb lett a bőröd, sokkal jobban nézel ki.
2011. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
1 hét? Hát én ezt nem hiszem el...
2011. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
10%
Pufibba szebb voltál.
2011. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:
21.33: próbáld ki az étrendet és a mozgást. ne bűnözz egy falatot sem. aztán láss csodát.
2011. jún. 26. 21:45
 18/58 anonim ***** válasza:
Konkrétan le tudnád írni, hogy milyen mozgást és mennyit végeztél? Az étrendet értem.
2011. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon értem az edzés részét, mert annyi edzésterv van ezen az oldalon, hogy nem tudom összehozni, melyiket kell, miből mennyit.... Pedig szívesen kipróbálnám én is!
2011. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:

elvileg heti 3 aerob és 2 "súlyzós" kell.

nekem műteni fogják a térdem, így az aerob általában Leslie Sansone féle gyaloglás http://www.youtube.com/results?search_query=leslie+sansone+5.. vagy bicikli, nagyon ritkán kocogás.

a súlyzós rész nekem úgy jön össze, hogy Rubint Réka 20 perc önmagadért dvd-ből 1 nap a kar és hasizmot csinálom, a másik nap pedig comb és fenék. gyilkos az biztos, de megéri :)


és úgy vettem észre, tényleg az a lényeg, hogy ne bűnözzetek semmit, mert anno már fogytam 5 kg-t 3 hónap alatt, és akkor volt bűnözés, és egyáltalán nem voltam ilyen feszes. ja, és fehérjeturmixot nem vettem anyagi okok miatt, azokon az étkezéseken vagy 3 főtt tojást ettem zöldséggel, vagy 10 dkg túrót mondjuk 1 barackkal.

2011. jún. 26. 22:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!