Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek már látszik...

Szerintetek már látszik valami eredmény? KÉPPEL

Figyelt kérdés

Mit tippeltek, mennyi idő telt el a 2 kép közt?

[link]

[link]


2011. jún. 26. 21:06
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:

21:32 vagyok megint :D

köszönöm h leírtad nekem ((:

De ahogy látom h ott van a diéta. A csajjal pont egyezik minden. 1 kilóval vagyok több... Na de ott van az étrend A B C D, akkor azokat egymás után? pl: hétfő A kedd B szerdaC ???

2011. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 bix ***** válasza:
csoda. ez az amit itt "pofázok" már mióta. reggel szénhidrát, este fehérje, 6 után is eszünk, rengeteg és intenzív mozgás, számolt kalóriák, megfelelő fehérjebevitel, akaraterő, összeszorított fogak és küzdelem. tádááááám. minden kiegészítő, adipex, és szemét nélkül (mondjuk az esti fehérjeturmix helyett mehetne túró is és akkor tényleg semmibe nem tud belekötni senki)hihetetlen eredményeket el lehet érni...
2011. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:

Minden elismerésem, és úgy tűnik, sikerült már többeket is rávenned a módszerre.

De hogy válaszoljak a fő kérdésedre is: Látszik-e valami eredmény? :) Naná! :D

2011. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:
bix: nem vettem turmixot, helyette túrót toltam.
2011. jún. 27. 10:33
 35/58 A kérdező kommentje:
igen, a napok ismétlődnek 28 napig, én múlt hétfőn kezdtem A-val, azaz most D napom van.
2011. jún. 27. 10:37
 36/58 anonim ***** válasza:
én kb 1 napot mondtam volna,hogy megemésztettél mindent és wc-ztél..
2011. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
Hala a jo istennek nincs szuksegem centiket sz..a..rni mivel a 175 cm-emmel 58 kilo vagyok.Igaz meg ramferne 2 kilo minusz. De nem bantasbol irtam,de szerintem tenyleg nem latszik semmi. De az a lenyeg hogy te hogy latod.
2011. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
Tükörben fényképezted? Kicsit más szög, más fényviszonyok, kicsit közelebb vagy távolabb állsz tőle, és máris teljesen más 2 képet kapsz, + másmilyen bugyi. Így nem lehet megítélni a valós változást.
2011. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
Utolso teljesen egyetertek,csak en nem tudtam ilyen jol megfogalmazni.Hala a jo istennek vannak meg emberek akik logikusan gondolkodnak.
2011. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
Ti vakok vagytok. Szerintem nagyon is látszik, hogy hasban és combban (csípőben) nagy eredményt ér el a kérdező ilyen rövid idő alatt is. És létezik ilyen. Én pusztán tornával, kondival elértem látványos eredményt 2-3 nap alatt. Kevés felesleg volt (ami még a mai napig is megvan) rajtam, de keményen belehúztam a gyúrásba, súlyzózásba, és 2-3 nap alatt látványosan feszesebb lett a hasam, tapintásra keményebb, a fenekemről nem is beszélve, a karomon pedig szép kis izomduzzanat jelent meg, ami előtte nem volt ott. Szóval igen, van ilyen. De mint mindenben, ebben is másképp reagálnak az emberi szervezetek, van akinél gyorsan, van akinél marha lassan. Csak azért, mert a lány szervezete gyorsan reagál, nem kell leoltani. Szerencsés alkat, ez van. Főleg ha emellé még étrendváltozás is társul, akkor mégbiztosabb a rövid idő alatt elért változás.
2011. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!