Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék tanácsot kérni,...

Szeretnék tanácsot kérni, mert 14 éves vagyok és 70kg. Nagyon csúnyának érzem magam és szeretnék kb.20kilót lefogyni. Hogy csináljam? Nincs kitartó erőm a mindennapi futáshoz.

Figyelt kérdés
A bicajozás is segít valamennyit? A hasamról és a combomról kellene leadni pár kilót. Fogyókúrás recepteket kérek, amelyeket itthon is elkészíthetek.
2011. jún. 29. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia


Saláta hal bármilyen módon

Lenne kedved velem fogyni?

2011. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

első sorban: kevesebb szénhidrátot és cukrot fogyassz.

Ha futni nem szeretnél , akkor a séta és az otthon lévő mozgás is megfelelő napi 30 perc , 2perc pihenővel .Este 6 után ne egyél maximum , ha nagyon éhes avgy egy pohár vizet vagy egy almát : ) elsőnek nagyon nehéz lesz, de hidd el megéri!!Az édességet ,ha megkívánod , akkor azt délelőtt fogyaszd el.(saját tapasztalat)

Sok sikert!: )

2011. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zuzuki ***** válasza:
Olyan hülye vagy...: Pörögj fel,mert nem segítek.):) Ne keseredj el,mert van megoldás.Tészta kevesebb,rizs kevesebb a szénhidrátot visszafogod,akkor Te leszel a legszebb csaj.;)Ráadásul most is az vagy,csak bebeszéled magadnak ezt a hülyeséget!Ne hidd el senkinek,hogy ilyen-olyan vagy... Te figyelj... Baszok én mindenkire.... Nézz oda,Alekosz a nyerő... elhiszed,hogy Ő a frankó...?Most nézz oda... Röhögök rajta és Te is,így fasza...
2011. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor megkezdem a fogyókúrát! Köszönöm a hasznos tippeket:)
2011. jún. 29. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:
csináljuk együtt 1vok??
2011. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem tudsz lefogyni pikk pakk, életmódváltás kell hozzá, heti legalább háromszor be kell iktatni egy óra intenzív mozgást (futás, ZUMBA, aerobik..) és 18 óra után ne egyél. Barátnőm lefogyott három hónap alatt 30 kilót, 20 évvel idősebbnek látszik, lóg rajta minden, minden nyavalyát elkap, mert nincs semmi vitamin a szervezetében. Most jól érzi magát, de itt megfogadom, hogy jövő ilyenkor ugyanakkora lesz, mint volt, mert a hirtelen fogyásnak semmi értelme, mert úgy is visszahízza az ember. Jó példa rá a "A Nagy Fogyás" szereplői (a nagy része). Ott van Norbi "győztese" aki 50 kilót ledobott 3 hónap alatt míg ment a műsor, múltkor bent volt a tévénél, és megint 150 kg....egyedül asszem a győztes, a Béres Alexandra győztese tartja a súlyát rendesen, de javítsatok ki ha tévedek...És még sorolhatnám.

Másik dolog, hogy fogadd el magad. Én egész életemben a kilókkal küzdök, napi rendszerességgel sportolok, és még sem tudom elérni soha a a kívánt testsúlyt. És tudom, hogy sokan nem értenek egyet, de sok múlik a genetikán... Van nagyon sok honlap, blog ami a ducikkal foglalkozik, hogy hogy öltözz, hogy érezd jól magad, olvasgass köztük, mert hidd el önbizalmat merítesz belőle :) remélem tudtam segíteni...

2011. jún. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!