Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet használtok?...

Milyen edzéstervet használtok? ( fogyás szempontjából, ami hatásos is)

Figyelt kérdés
Csak pár kilótól kellene megszabadulnom! 4-5
2011. jún. 30. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én csak napi 1000 kcalt viszek be, négyszeres étkezéssel, egészséges táplálékokkal.

Mozogni pedig ajánlom az ugrókötelezést, nem túl drága beszerezni, és elég hasznos, napi fél óra csodát tesz.Felüléseket is végzek, gugolást, és fekvőtámaszt ha nem unom.És van egy szobabiciklim, napi fél órát szoktam általában, de ha neked nincs akkor biciklizz rendesen a szabadban, ha faluban vagyok a nagyanyámni én is szoktam, az legalább annyira hasznos.Vagy futni is járhatsz.

2011. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:D
2011. jún. 30. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
szaladaaaaaas :) es egezseges taplalkozas.. ha lehet 6utan ne egyel..:) s sose teljel el ..mindig erezd mennyi az eleg :) es jol erezzd maagad, ne puffadjon fel a hasad ..nagyabol ennyi szerintem :) de mozgas az csodat tesz :P
2011. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!