Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hgyan bírjátok rá magatokat a...

Hgyan bírjátok rá magatokat a fogyókúrára?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom,mindig is húsos lány voltam,sosem tartoztam a vékonyak közé.Mindig is vékony akartam lenni,és ha úgy vesszük már évek óta "fogyózom",ami mindig abból állt,hogy jó,akkor hétfőn/holnap elkezdem,de ma még zabálok egy nagyot.Aztán hétfőn/holnap jól is ment,max. 1 hétig,utána megint elcsábultam,aztán már mindegy volt,akkor megint zabáljunk 1-2 napig,majd hétfőn megint elkezdem.És ez így megy már régóta.Most 160 cm vagyok,65 kg,67 kg volt a max. télen.Mostanra már úgy vagyok vele néha,hogy én ilyen vagyok,és kész,akinek tetszem,annak hájasan is fogok tetszeni,meg különben se vagyok olyan dagadt,csak van rajtam fognivaló(ami igaz is!:D)


A lényeg,hogy most abban a stádiumban vagyok,amikor már kezdem magam elfogadni,de úgy érzem,hogy mégsem kéne talán,hanem igenis tenni azért,hogy fogyjak pár kilót,csinosabb legyek...etc.De nagyon nehéz!Egyszerűen nincs mi motiváljon!Cél nélkül lehetetlen ezt végig vinni!

17/L


2011. jún. 30. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyi az egész, hogy tükörbe nézek, aztán belegondolok milyen nők közelében mászkál, dolgozik a párom és máris elindulok futni vagy abba hagyom az evést.. Még minusz 3 kgig meg sem állok..
2011. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

igazad van cél nélkül ne is kezdj bele. tudod ez is olyan dolog mint elvégezni egy főiskolát vagy egy egyetemet, néha nagyon nehéz de a cél érdekében azért is megcsinálja az ember. táhát tűzd ki a célt, hogy igenis lefogyok. tegyél ki az áhított alakról egy képet, ez motiváljon.mondd el az ismerőseidnek hogy mi a terved így nagyobb súlya van a dolognak.

aztán olvass utána a dolgoknak ezzel elkezdessz felkészülni a diétára lelkiekben is. ha van lehetőséged keress fel egy személyi edzőt aki akár egy étrendet is összeállít neked és segít motiválni is.

2011. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is más nők motiválnak, a látványuk és persze az, hogy a férjemnek megfeleljek külsőre maximálisan. 50 kiló voltam, szültem, lefogytam megint 50-re szoptatás alatt, abbamaradt a szopi és felugrott 9 (KILENC!!!!) kiló, azt hittem elájulok. Kettő már lement, mert nézem a gyönyörű nőket na meg a régi képeimet. De a végső löket az volt mikor a férjem szex közben belekapaszkodott az oldalhájamba.
2011. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem az motivál, hogy végre jobban érezzem magam a bőrömben. Igazából nem vagyok elhízott és nem is voltam, de van rajtam felesleg és ez zavar. Ráadásul az utóbbi időben hetente 2-3x végig kellett hallgatnom apám monológját, hogy hogy nézek ki, bálnabébi vagyok és társai. Eleinte tűrtem, egyik fülemen be a másik ki, de egy idő után ott motoszkáltak a fejemben ezek a nem túl kedves jezők, hasonlatok. Ezez az incidensek már csak a hab volt a tortán.

Azt mondtam, oké, itt a nyár, majd most lefogyok. Ez volt június 15.-én, azóta fogyózok, kb. 2kg-t fogytam azóta.

Kocogni szoktam, amikor már nem bírom, mindig elképzelem magam a kedvenc bikinimben szép karcsú lányként, aki végig sétál a Balaton-parton mosolyogva és van önbizalma, jól érzi magát. Mondanom sem kell, rögtön új erőre kapok és kocogok tovább:))

16/L

2011. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,igazán hasznosak!!!:))
2011. júl. 1. 10:17
 6/6 Masnee3 válasza:

Itt találsz segítséget, motivációt, nyugodtan írj, válaszolok szívesen!:-)

[link]

Ditty

2012. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!