Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy már 5 kg-ot...

Hogy lehet hogy már 5 kg-ot fogytam, centiben alig látszik meg? Ez normális? (nagy súlyból)

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 08:22
 1/7 bix ***** válasza:
a kulcsszó az alig. tehát látszik. akkor mi a kérdés? edzés, kaja stb függő hogy az az 5 kiló mennyi idő alatt és honnan mászott le. mindenkinek más a genetikája, és a fogyás ugye nem lokális, tehát egész testből 5 kiló az még nem lesz látványos, vagy komolyabban centikben mérhető. folytasd, aztán megjön az eredmény is ha elég kitartó és eltökélt vagy
2011. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nagy volt a súlyod,de nem tornázol, akkor a kilazult hasizmaid nem tartják össze a testedet és a belső szerveid ugyanúgy "kitüremkednek"

Tornázz és akkor formásabb is leszel.

2011. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Fogyi elején a feleslegesen megkötött víz (a só rengeteg vizet köt meg!!! meg a szénhidrátok, cukrok is megkötik) megy ki az emberi testből.

2. Mivel több gyümit, zöldséget, teljes kiőrl. terméket eszel - feltételezem - ezért több a rostanyag az étrendedben. A rost kipucolja a bélrendszered is -> kimegy a felesleges salakanyag (ergo többet nagywc-zel :DD)

3. Ha rosszul fogyizol, (alig eszel, vagy napi 1szer eszel, vagy nem eszel elég fehérjét) a tested az izmodat kezdheti bontani. Az emberi szervezet úgy van beprogramozva, hogy először bontsa az izmot, és csak utána a zsírt, ha semmit sem eszel.


Ne ijedj meg, nekem az első 4 kg-om meg sem látszott (pedig ettem sovány húst tejterméket is) a fogyi elején is, meg utána is, és kb az 5-6 kg után kezdett látszani.

Nyilván különbség van ha egy 120 kgos ember kezd fogyózni - ott meg sem látszik az 5 kg - meg különbség van ha egy 70 kgos ember kezd fogyizni.

2011. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem keseredem el teljesen, csinálom tovább! :) Egyébként minden nap tornázom. (Na jóóó...van mikor a hétvégén egyik nap kimarad. :) De hétköznap tisztességesen betartom!)
2011. júl. 4. 09:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg fogytam kb. 2-3 vagy 4 kilót, de centiben meg mínusz 10 centikről beszélhetek. Mások vagyunk:-)
2011. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az igen! Megkérdezhetem, hogy hogy csináltad?
2011. júl. 4. 12:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi extrát nem csináltam, és ez azért 2-3 hónap munkája, meg még mindig az. Tartózkodok a szénhidráttól, eszek, de keveset, ritkán, és inkább délelőtt. Sokat iszok. És mozgok. Most épp nem egy hete, ki is vagyok magamra akadva, de amúgy igen. Most elkezdek futni is, azt hiszem.
2011. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!