Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális dolog az ilyen...

Normális dolog az ilyen mértékű izomláz?

Figyelt kérdés
Torna után(60-vagy 90 perc) olyan szinten izomlázam van combban,illetve csípőben,és fenékben,hogy alig bírok lépcsőzni,leguggolni,de néha még a leülés is nehézség olyankor. És ez az izomláz kb. 3 napig tart. Nem gáz ez? Lehet ettől valami bajom a későbbiekben?
2011. júl. 6. 12:33
 1/4 bix ***** válasza:
egy jól eltalált lábazás után a kuplungot alig bírom kinyomni, és az elején voltak kb 1 hetes izomlázaim is, főleg fenék téren... aztán elmúltak, de most is van hogy egy kellemesebb hajtás után simán kicsuklik séta alól este a lábam, másnap pedig a kádból nem tudok felállni... semmi bajod nem lesz, teljesen normális
2011. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor oké! :) Egyébként én imádom,ha ilyen izomlázam van,mert legalább tudom,hogy tettem valamit magamért. Csak az ismerősök szoktak rajtam röhögni,hogy olyan vagyok mint egy nyugdíjas mikor nyögök,ha le kell ülnöm. :D Amúgy nekem is van olyan,mintha kicsuklana alólam a lábam!


26/N

2011. júl. 6. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem normális. Az izomláz apró izomsérülésektől van, amik megtelnek folyadékkal. Az feszít, attól fáj. Fokozatosan terheld magad.
2011. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint vagyunk ugy egy paran, hogy akarmennyire edzettek vagyunk eros izomlazunk lesz. Hiaba jarok hati 3x konditerembe, mellezes utan 3 napig izomlazam van a fekvenyomastol. A futassal ugyan ez: maraton utan egy hetig izomlazam volt, pedig heti 50km-et siman nyomok. franc se erti.
2011. aug. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!