Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így sikeresen...

Szerintetek így sikeresen lefogyhatok?

Figyelt kérdés

14F 170cm 81kg hogy fogyhatnék le legalább 20kg lekel adnom meg nem is bánnám ha ragadna rám egy kis izom aragondoltam hogy ha reggel este tornázom(felülés,törzsemelés,fekvőtámasz, négyütemű)megtaláltam egy edzés tervet első öt kilométerem cimmel azért gondoltam hogy elöször végig csinálom mert allergiám van ez mondjuk semi köze csak valami szma serüségel is megáldot a sors a miről az egyik orvos azt mondja hogy az vagyok másik meg azt hogy nem lényeg ha hirtelen kezdenék sokat futni elkezdene szurni a szívem tapasztalat ha nyorsan fütok azt nembirom 2-3 percig ugyrendesen futni de normális tempoba azért elégjol bírom

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap

1. hét Pihenés 8x: 1p futás, 2p séta Pihenés 12x: 1p futás, 1p séta Mozgás vagy pihenés Pihenés 4x: 2p futás, 3p séta

2. hét Pihenés 5x: 2p futás, 2p séta Pihenés 4x: 3p futás, 4p séta Mozgás vagy pihenés Pihenés 5x: 4p futás, 3p séta

3. hét Pihenés 4x: 5p futás, 3p séta Pihenés 4x: 6p futás, 3p séta Mozgás vagy pihenés Pihenés 5x: 6p futás, 2p séta

4. hét Pihenés 4x: 7p futás, 2p séta Pihenés 3x: 8p futás, 2p séta Mozgás vagy pihenés Pihenés 2x: 10p futás, 4p séta

5. hét Pihenés 3x: 9p futás, 2p séta Pihenés 3x: 10p futás, 2p séta Mozgás vagy pihenés Pihenés 2x: 13p futás, 1p séta

6. hét Pihenés 2x: 15p futás, 1p séta Pihenés 3x: 9p futás, 1p séta Mozgás vagy pihenés Pihenés Verseny

ha ezt végig csinálnám elmélet meg edződnék arra hogy délutánként lefutnám az 5km ha nem futnék akkor bicigliznék monjuk elég dombos erdős részen lakunk tehát lehet tekerni meg mondom öszintén nem állunk valami túl fényes anyagi körülmények közt igy ijen ápdét megijen bio cucokkal nem élek ami egéségesebb tudom de drágább is nem akkarok önsanyargató koplalásba kezdeni gondoltam 3-ig azteszem ami van utána gyümölcs 6 után semi téli honapokban a gyümölcs ki löve akkor az elrakot lekvár kompot vagy alma szokot ithon leni ha igy csinálom a kkor lefogyhatok? menyi idő multán látszik majd meg? mikkora fogyokle tejesen? suli kezdés re meglátszik majd amugy addig akarom csinálni amedig lenem fogyok normális suly ra azt majd probálo utána valami izom félaséget is felszeni léci ne kritizáljáto k a helyes irásomat gyakran fére gépelem és nem szoktam utána olvasni kösz


2011. júl. 8. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
ne haragudj de ezt nem fogják el olvasni, túl tömény
2011. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14F 170cm 81kg hogy fogyhatnék le legalább 20kg lekel adnom meg nem is bánnám ha ragadna rám egy kis izom aragondoltam hogy ha reggel este tornázom(felülés,törzsemelés,fekvőtámasz, négyütemű) elöször végig csinálom azt az edzéstervet amit fent látsz mert nem akarok elsőre anyit fokozatosan igy bírni fogpm azt ha annak vége minden délután megfutom az 5kmt
2011. júl. 8. 17:12
 3/3 A kérdező kommentje:
így jó?
2011. júl. 8. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!