Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gimisek, akik sokat fogytatok...

Gimisek, akik sokat fogytatok egy nyáron, és szeptemberben vékonyan kezdtétek a sulit! Hogy viszonyult hozzátok az osztály?

Figyelt kérdés

Most arra gondolok, hogy beszólogattak, hogy "végre normálisan nézel ki", vagy megdicsértek?

Kort és nemet is írjatok légyszi, ill. hogy hány kilót fogytatok, és hány kilósan kezdtetek szeptemberben.


Köszi :D


2011. júl. 11. 12:31
 1/6 anonim válasza:

miért csak gimiseknek írod?szaaközépiskolások is ugyanolyanok...

amúgy nálunk volt egy lány aki elg sokat fogyot és szóhoz jutott hogy mennyit fogyott de nemmondtunk se rosszat se jót mert mindenki szerint vékonyan jobban néz ki

2011. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

bocsi, a kérdést a gimis korúakhoz szól természetesen, csak elfelejtettem beleírni :)


köszi a választ!

2011. júl. 11. 12:55
 3/6 anonim válasza:
Van egy osztály társam ő kicsit duci volt... szerintem vagy 10 kilót leadott minimum :) Mindenki csak megdícsérte, hogy mennyit fogyott stb :)
2011. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

velem is ez volt, fogytam 10 kilót, de igazából nem vették annyira észre. páran mondták és ennyi. pedig látszott. ez volt a második fele annak a 20asnak amit összesen leadtam.

akkor voltam 16.

most 18L

2011. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
gratulálok!! :D
2011. júl. 11. 13:51
 6/6 anonim ***** válasza:
jé hogy lefogytál, de ügyes vagy. Ezt mondták
2011. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!