Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeptemberben elkezdtem...

Szeptemberben elkezdtem egészségesebben étkezni, és tornázni, leadtam 4,5 kilót. Két hete nem ment le egy deka sem. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
30/Nő vagyok.Szülés után sikerült lefogynom,de egy betegség is közrejátszott,hasmenésem volt igen hosszú ideig.Öt évvel ezelőtt lettem munkanélküli,azóta visszacsúsztak a kilók.68 kiló vagyok,(voltam)és 1,5 méter.eddig sikerült 4,5 kilót leadnom,de az elmúlt két hét alatt semmi nem ment le rólam.Előfordulhat,hogy az intenzívebb torna miatt,izmot növesztettem,és ezért nem mutat kevesebbet a mérleg?Azt tudom,hogy az izom nehezebb mint a zsír.Az is közrejátszhat ,hogy éppen menstruálok?Hallottam ,hogy ilyenkor súlyosabbak vagyunk.
2009. nov. 9. 13:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Az étkezésemről annyit,hogy nem eszem tésztát csak a levesben hetente egyszer.Édesség joghurt,esetleg hetente egy fél szelet süti,már egyáltalán nem kívánom,a nasikat.ha enni akarok valamit,akkor csak gyümölcsöt eszem,banánt és szőllőt nem.Kenyeret nem eszek,korpás zsömlét eszem helyette,azt is reggelire,és inkább kora esti órákban.Naponta háromszor eszem,de sokkal kevesebbet mint előtte,étkezések között gyümölcs.Mindennap sétálok egy fél órát ,és tornázom 30-45 percet.Nem mindig van módom soványhúst enni,inkább disznót,de a zsíros részét nem fogyasztom,halat egyáltalán nem eszek,mert nem szeretem.Tudnátok valamit még javasolni?
2009. nov. 9. 14:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Eleinte könnyebben mennek le a kilók, aztán stagnál. Kitartást, menni fog. Én javaslom a futást mert nagyon jó zsírégető.
2009. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm első vlaszoló.Én is tudom,hogy a futás jó lenne,de ritmuszavarom van,ezért nem tudok futni,ezért választottam a sétát,és a tornát.
2009. nov. 9. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Veled egykorú, és egyforma magasságú vagyok. Én is nem rég szültem. Szülés után 57 kg. voltam. Július óta fogyókúrázom.

Ma 46 kg. vagyok. Nekünk az ideális súlyunk 42-45 kg., attól függ milyen erős a csontozatunk.

Ha megállt a fogyás valamit rosszul csinálsz. Én elhagynám a tésztát, és a sütit teljesen.

Lehet, hogy lepontoznak majd, de leírom hogy csináltam/csinálom hátha segít neked.


Szóval a fehér lisztből készült ételeket,a gyümölcsöt teljesen elhagytam. Rengeteg zöldséget, és fehérjét ettem/eszek. Napi 20 perc mozgás. Sok zöld teát iszok.

Ha nagyon hiányzik az édesség (ált. menszesz előtt) iszok egy pohár light colát.


Tudom, hogy nem könnyű, de minél továbbcsinálod annál könnyebb lesz. Ha szeretnél még, valamit tudni kérdezz bátran!

2009. nov. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!