Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka "Van öt perced? "...

Rubint Réka "Van öt perced? " videói mennyit érnek? Nektek beváltak?

Figyelt kérdés
Persze helyes táplálkozás mellett.És fogyni szeretnék, nem (csak) izmosodni.
2011. júl. 12. 22:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ma megcsináltam az 1.-t négyszer, a 2.-at hatszor (mind a két lábammal 3-szor), és a 3.-at háromszor.
2011. júl. 12. 22:34
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én egyszer kipróbáltam, hát egy hétig talán : D de jó volt, éreztem a hatását, de aztán rájöttem, h a lustaság fél egészség : D

de most, h mondod, lehet folytatom :O

2011. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:) Köszi a választ!
2011. júl. 12. 22:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja, és hajrá!! :D
2011. júl. 12. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok jót hallottam róla, azt hiszem, holnap én is belekezdek. ;) nehéz volt végigcsinálni? a gép elött csináltad vagy ráírtad dvd-re? bocsi az OFFért
2011. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia! Először is köszi a választ.

Semmi gond! ;)

A gép előtt csináltam. Hát, az első nem vészes, a második sem annyira. A harmadik a hasizom gyakorlatos, na az nekem (bár a kommentekből ítélve még sokaknak) nagyon nehéz volt. De mivel réka mindegyik videó végén javasolja, hogy összesen 3-szor csináljuk meg a gyakorlatot, én azt valahogy megcsináltam 3-szor, bár már csak az tartotta bennem a lelket, hogy ha elérem a célom, milyen jó lesz! :) A többiből, mint már említettem, többet csináltam. Kitartást kívánok neked, és örülök, hogy a kérdésemnek köszönhetően Te is egészségesebb leszel!

2011. júl. 12. 23:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
és énis az leszek, ugye? :( első voltam...
2011. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:D Persze, hogy az leszel! Bocsi, neked elfelejtettem írni, talán csak rosszabb kedvem volt. De neked is kitartást kívánok, és mindig a cél lebegjen a szemed előtt! Örülök, hogy Te is elkezded.
2011. júl. 13. 00:22
 9/9 anonim ***** válasza:

köszi : D van egy másik is, amire szeretek tornázni :

http://www.youtube.com/watch?v=1rfuNK1_ipk&feature=related táncolós jellegű, bírom a csávókát benne. : D are you ready? everybody. come on... xD

2011. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!