Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka alakreform mennyir...

Rubint Réka alakreform mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

10 kg-ot szeretnék fogyni és eltüntetni a narancsbőröm.

165/60 27 éves nő vagyok.

At étrendemen igyekszem változtatni de egyszerűen mindig éhes vagyok.


2011. okt. 18. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Alakreform újságra gondolsz?

Én is megvettem, csak hogy ötleteket lopjak főzéshez.

Amúgy egy nagy baromság, nem is értem, Norbi hogy egyezett bele. 1000 kalóriás diéta, amit Norbi kimondottan ellenez. Olyannyira, hogy az Update ebédszállítónál egy Réka-menüben kb. 1700 kalória van, megkérdeztem az ügyfélszolgálatot, miután híztam 2 kilót... Ott készséggel felvilágosítottak, hogy nem a kalória számít, hanem a szénhidrát. Na ezek után nem értem Réka 1000 kalóriás eszetlen koplalását.


Persze hogy éhes vagy, egy átlagos nőnek 2-szer ennyi kalóriára van szüksége naponta, fogyáshoz meg kb. másfélszer ennyire, főleg, ha még mozog is.

2011. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsi elfelejtettem odaírni, hogy dvd:)

Azért vagyok éhes mert már 1 hete próbálok diétásan étkezni, de nagy csokifüggő vagyok és 1 héten egyszer muszáj ennem.

A dvd-t próbáltad?

2011. okt. 18. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:

A DVD-i szerintem jók, de úgyis nagyrészt az étkezésen múlik a fogyás. A torna csak kiegészítés, illetve formálja, feszesíti a testet.

Én a helyedben váltogatnám a cardio edzéseket (pl. futás, bicaj) a Rubint Rékás tornákkal. De ha csak erre van lehetőséged, az is jobb, mint a semmi. Amúgy a you tube-on is találsz videókat. Vannak elég jók, annyi, hogy nem magyar nyelvűek.


Pl. ez 1 órás:


http://www.youtube.com/watch?v=gKFqI3Y5FL8&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=QtYgmDEddug&feature=related

2011. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. okt. 18. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a dvd-t nem ismerem.

Első

2011. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!