Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kéthetes bécsi diéta 4...

A kéthetes bécsi diéta 4 hétig is tartható?

Figyelt kérdés
Azért csinálnám 4 hétig, mert 2 hét alatt szerintem nem menne le rólam 4 kg.Egyébként most a 3. napnál tartok.Kipróbálta már valaki??Mennyit fogyott tőle, és hány cm/kg volt?
2011. júl. 14. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Első gondolatom azvolt látatlanba hoyg ez egy sz@ar diéta,utána néztem és az lett.. Szóval ha Te ezt két hétig bírod hajrá,én mondjuk betegen ettem amikor alig volt kedvem enni de ettem azért egy csirkemelett 50dkg krumplival meg egy fehérje turmix nehogy gondjaim legyenek..
2011. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, meddig csinálod, az eredmény szükségszerűen a visszahízás. Ezt én ránézésre láttam, de két kollégám ki is próbálta, több ment vissza, mint 2 hét alatt le, mindkettőjüknél.


Időszakos diétával, koplalással nem lehet tartósan lefogyni.

2011. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!