Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás nem (! ) kardió edzéssel?

Fogyás nem (! ) kardió edzéssel?

Figyelt kérdés
Sziasztok én kb 3 kg-tól szeretnék megszabadulni 1 hónap alatt,diétázok és én általában tornázni szoktam. Amitől elis fáradok mert különböző lábedzések,felülések, kézi súlyzó,kitörés,guggolás ilyesmik. ezis segít a fogyásban?
2011. júl. 14. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia :) Először is: ne határozd el, hogy egy hónap alatt akarsz megszabadulni, lehet hogy később fogsz, de az is lehet, hogy hamarabb :) ezt csak azért mondom, hogyha egy hónap múlva ráállsz a mérlegre, akkor nehogy elkeseredj! :)

A kérdésedre válaszolva: szerintem anélkül is lemehet, mert a kalóriaégetésed ezzel is megvan :) Viszont ha nagyon szép, szálkás izmokat szeretnél, akkor egy kis kardio edzést nyugodtan betehetsz, még hatékonyabb is leszel :) Mert az elégeti a zsírod, a többi meg formálja a tested :) Nem kellenek ide olyan bonyolult fitnesz gépek, egy sima bicikli, vagy taposógép is meghozza az eredményt :)

Sok sikert! :)

2011. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. hát van szobabiciklim amit szeretek is használni csak azt olvastam,hogy akiknek széles csipőjükvan és hozzá a fenék is azok ne szobabiciklizzenek. Nos ezt nagyon sajnálom mert iszonyatosan zavar,hogy a felsőtestem gyönyörű szép vékony de a csipő és a fenekem elront mindent :/ Most,hogy fussak vagy tapasógépezzek nem akarok ezreket otthagyni fitnessteremben.
2011. júl. 14. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj.. ilyen rémtörténeteket én is hallottam a szobabicikliről, de maximum csak átmenetileg látszódhat vastagabbnak a combod, amíg az izom alatt elég a zsírod. Szerintem simán használhatod :)

De sima, szabadban való biciklizésre, vagy esetleg futásra (ha szereted) nincs lehetőséged?:)

2011. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és amúgy mamám egész fiatalabb korában, de sokszor még most is, mindennap sokat biciklizett/biciklzik, és a mai napig szép vékony ;)
2011. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szabadtéri futés/bicikli nincs lehetőségem. hát megpróbálom újbol szobabicót leglacsonyabb fokozaton azon lehet hogynem erősíti a dolgokat:)és szerintetek heti 3x 1óra edzés elég avgy többet?
2011. júl. 14. 15:29
 6/7 bix ***** válasza:

csak úgy véletlenül nem fogsz izmot felpakolni hidd el... ahhoz kalória többlet kell a szervezetben, tehát a napi szükséglet és edzés által elégetett kalóriánál többet kell bevinned, nomeg nem kevés fehérjét... ezek nélkül radikális, gyors, látványos izomzatot soha nem fogsz felszedni... hozzátenném hogy sajnos:D


segíteni segíthet, a kérdés csak annyi hogy mennyi a testzsír százalékod, a végén amikor alacsony sajnos a fogyás is lassul. amíg 10-20 kiló fölöslegből simán lehet heti 1 et faragni, addig az utsó 5 kiló nállam 10 hét volt... mondjuk én eléggé lementem, de ettől függetlenül a vége mindig a legszivatósabb...

2011. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen,hát rajtam tényleg nincs sok felesleg. 157cm vagyok 52kg. és szeretnék 48-49 lenni. mondjuk sokan mondják,h ez vékony de nem! nos főleg ahogy említettem a széles csipő és fenék az problémás emelett ha figyelembe vesszük például ott van Eva Longoria , Shakira 45kg a 157 centijükkel.
2011. júl. 14. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!