Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet valaha is ilyen alakom?...

Lehet valaha is ilyen alakom? Ha igen, mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

amilyen akarok lenni : [link]


ilyen vagyok : [link]



Jelenleg heti 3x járok 2 órát konditerembe és heti 2x 2 órát teniszezni.


2011. júl. 14. 13:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

Semmi különbség nincs ez a nő meg közötted.

Max, hogy neked nagyobb a melled.

2011. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már most is majdnem olyan az alakod, úgyhogy igen, lehet.

Még egy kis + izom és olyan leszel.

Grat.

2011. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 bix ***** válasza:
76%

a linkelt hölgyeményen azért van jócskán photoshop is, meg jelentősen barnább, valamivel keskenyebb a csípője, és kb ennyi. egy kis izom elférne rajtad, de alapvetően jó az alakod. ilyet azért elég ritkán mondok:)


sok sikert:)

2011. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem lehet, mert a csípőd szélesebb és ezen 1000000 óra tenisz sem fog változtatni.


De amúgy ja: ő photoshopolva van, plusz barnább, és az is optikailag számít. Máskülönben tök ugyanannyira vagy izmos, azt meg h milyen a csontozatod, fogadd el!

2011. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Húúú..meglepődtem a válaszokon. Azt hittem,hogy még nagyon messze vagyok ettől az alaktól.Köszönöm szépen. Egyébként mindenképpen szeretnék izmosodni.:)
2011. júl. 14. 13:50
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert senki nem látja magát reálisan :D Ha leönbarnítózod magad te is ilyen izmos leszel, a testépítők is azért csinálják h jobban látszódjanak az izmok árnyékai, v hogy is mondják. :D
2011. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs nagy különbség, max az, hogy a képen izmosabb a nő, de az szerintem photoshop, másrészt neked egy kicsit szélesebb a csípőd, ami sokkal szebb :)
2011. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Heti eg ynap napozás. Utána némi vizes porlasztás. Vadócosra ápolt haj. Smink a szemre, szájra. Ezüstlánc, ezüst gyűrű. Más különbséget nem találok. De ezek NAGYON sokat számítanak.Műköröm is. És a testtartás, valamint a womenes tekintet még ugyanennyit nyom a latba.

Nem elég megfőzni a paprikás csirkét, fel is kell adni az asztalra. A tálalás RENDKÍVÜL sokat számít. És ezek a kis részletek. Ezekben van az ördög megbújva.


[link]


[link]


(ízbolygóban nem csalódtam)

2011. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Te még jobban is nézel ki, mint az a nő SZERINTEM. Neked még nőiesebb alkatod van, úgyhogy ha még rádolgozol, szerintem te valami bombacsaj leszel. :D
2011. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaja. A melled jobb tényleg.
2011. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!