Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbőrre nektek melyik...

Narancsbőrre nektek melyik krém vált be?

Figyelt kérdés
Valaki próbálta már a Hoodia Slimming serum-ot?
2011. júl. 14. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
a jégkrém
2011. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
(höhö)
2011. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nagyon vicces vagy, csak azt nem értem, te mit keresel itt, szórakozz máshol! Hö-hö
2011. júl. 14. 14:59
 4/9 anonim ***** válasza:
höhö okééé
2011. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg,ez műkődik?
2011. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a sport. krémektől ne várj csodát, hülyeség az egész.
2011. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bix ***** válasza:
egyik se válhat be. hogy miért? a narancsbőr az zsír. a zsírt pedig nem bontja le neked semmilyen krém, még segíteni se tud a lebontásában, mivel nincs helyi fogyás. tessék nekiállni sportolni és valami lazább diétás étrendet bevinni, és el fog tűnni. más megoldás nincs. ha lenne akkor már egy ideje nem is lenne narancsbőr mint olyan, de nincs
2011. júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem teljesen eltűnt a paprika masszázsolajtól, de inkább szerintem a masszírozgatás segített. tvnézés közben, vagy kb akár mikor összecsippentettem a bőröm a narancsbőrös részen és így görgettem kicsit :D én kb éreztem ahogy összenyomom a zsírt. Mivel a narancsbőr nagy zsírcsomókból áll szét kell öket nyomkodni
2011. júl. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

01:44

köszönöm szépen, igen én is minden este masszírozom, van egy kisebb masszírozóm azzal szoktam, de kipróbáltam már annyi krémet, de nem nagyon voltak hatásosak. Kipróbálom köszi. te hol vetted?

2011. júl. 16. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!