Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyastol enyhul a narancsbor?

Fogyastol enyhul a narancsbor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elnezest, de ekezetem nincsen..

28 eves lany vagyok, 168 centi 57kg. Narancsboros a combom es a fenekem. Ami leginkabb zavar az a belso combomon levo narancsbor, mert szoknyaban vagy rovidnadragban ha fentrol megy ra a feny sajnos latszik. Elkezdtem fogyozni, sok vizet iszom citrommal, gyumolcsoket zoldsegeket,barna rizst, vagy csirkemellet eszem ebedre, vacsorara meg joghurtot. Ha lefogyok 54-55 kg-ra enyhulni fog a narancsbor?


2011. júl. 14. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Enyhülhet, de a felsorolasodol kimaradt, hogy komolyabban sportolni is kellene, anélkül nem lesz eredmény.
2011. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, nem a fogyókúrától fog lemenni, hanem a sportolástól.
2011. júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogyókúra, egy hülyeség. A kifejezésben benne van, hogy csak egy ideiglenes dolog.

A diéta, megtervezett étrend, már inkább egy értelmes dolog. És igen, a diétától le fog menni a zsír, mivel a fogyásban legalább 70% a kaja, és a maradék az edzés. Ha a kaját valaki rendberakja, előbb fog eredményt elérni, mintha ugyanolyan étkezés mellett elkezdene rendszeresen sportolni. Nyilván a 100%os hatásfokot úgy lehet elérni ha rendes étrend mellett sportol az ember.

2011. júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!