Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbor elleni tuti tipp?...

Narancsbor elleni tuti tipp? Olyan ami bevallt?

Figyelt kérdés
mivel vagy hogyan lehet eltuntetni a narancsbort?en egyebkent egy viszonylag vekony lany vagyok de sajnos terhesseg alatt felszedett kilok leginkabb narancsbor formajaban rakodtak ram.a felsleg nagy reszet mar leadtam.egeszsegesen etekzem es heti 4 alkalommal tornazok de a narcsbor eleg makacsnak bizonyul.van valami otlet hogyan lehetne eltuntetni?elsosorban azok valaszat varom akinek ez mar valahogyan sikerult!a valaszokat elore is koszonom
2011. máj. 7. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ez nekem nagyon bevált:


sok (napi 2-3 liter) víz

kevés édesség, chips, fehér lisztes, cukros és zsíros dolog

futás

és a legfontosabb: Réka v Alexandra comb- és farizom programja ;)

2011. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
napi 1 óra aerobik, sok víz, szauna és diéta.
2011. máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hideg - meleg váltogatása zuhanyzás közben. (csak a problémás területen)

Illetve lehet kapni direkt ilyen célra masszírozó kesztyűt, amivel testápolót, vagy narancsbőr elleni krémet lehet bemasszírozni a bőrbe. Nem kellemes, ki fog pirosodni, és fáj is egy kicsit, de nagyon hatásos!


Ezek serkentik a vérkeringést! És a bőr is szebb lesz!


(Nekem ez vált be)

2011. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2011. máj. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!