Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik "fordított" anorexia?

Létezik "fordított" anorexia?

Figyelt kérdés

... vagy nem is tudom, hogy fejezzem ki...

Rajtam 20 kg túlsúly van, amit TUDOK az eszemmel, de a tükörbe nézve NEM LÁTOM. Jó, azt látom, hogy nem vagyok sovány, de az igazságot nem látom, csak akkor, ha fényképet nézegetek magamról. Az nagyon durva...

De a hétköznapokban úgy érzem magam, mint egy normál súlyú nő. Szerintem ezért is nem tudok fogyni, mert nem érzem magam kövérnek.


2011. júl. 17. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
kép? adataid?
2011. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fatorexia

guglizz rá

2011. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

165 cm, 78 kg

képet nem teszek föl.

2011. júl. 17. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:
és kép nélkül, hogyan döntsük el, hogy probléma van-e veled? fej nélküli felöltözött kép kéne, nem félpucér felismerhető
2011. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ma 21:41

Uhh, elolvastam.... nagyon durva, sosem hallottam erről.

Köszi :((

2011. júl. 17. 21:45
 6/9 anonim válasza:

Szerintem nem is kérte,h ítéld meg,hogy néz ki.

Most totál magamra ismertem,egy bizonyos súlyig én sem éreztem,hogy kövér lennék.Persze tudtam,meg mondogatták itthon,hogy fogyni kellene,de magamra nem kövérként gondoltam,hanem átlagosként.Egész alakos tükörben sem tűnt fel. Aztán megláttam magamról képeket,és ledöbbentem,hogy ekkora vagyok.Szomorú,de tenni kell ellene,na hagy,hogy magadat is becsapd.

2011. júl. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 00:29

Ezek szerint nem vagyok egyedül :)

Igen, tegnap elhatározásra jutottam: fogynom kell. Mindent el fogok követni, mert már tudom, hogy a tükröm hazudik...

2011. júl. 18. 09:39
 8/9 anonim válasza:
Nem,szerintem sokan vannak így. :) Rákeresve nekem nagyon az jön le a cikkekből,hogy megint a kövér ember hisztije,meg hogy ilyen nincsen,pedig bizonyos mértékig van.De sok sikert a fogyókúrához. :)
2011. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg, amíg egészséges súlykeretek közt mozogsz, örülj neki, hogy nem utálod magad, hanem szépnek tartod, és egyszerűen tartsd a súlyod. A környezeted sem teszi jól, ha folyton begörcsöltet azzal, hogy túlsúlyos vagy. Nem kell mindenkinek 45 kilósnak lenni, ha te így szereted és elfogadod magad, az csak öröm! Ha most fogyózni kezdesz a saját bizonyosságod ellenére, akkor ez a fajta testképzavarod átkonvertálódik a népszerűbb fordítottjába, bekerülsz az ördögi körbe, és ghyarapíthatod a szenvedők táborát. Egyszóval anorexia nervosa.
2011. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!