Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megállt a fogyás. Mennyit...

Megállt a fogyás. Mennyit csökkentsek még, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy 62,5 kg-ról sikerült lefogynom 56-56,5-re. Viszont még kéne fogynom, mert a derekamon és a combomon (más területeken is de ez zavar a legjobban) van még egy kis felesleg.

Leírom, hogy mit eszem egy nap kb. : Reggelire, sült tojás (2 db tojásból) sok zöldséggel (paradicsom, paprika, uborka)

Ebédre; roston pulyka(v. csirke)mell, salátával v. párolt zöldséggel

Estefele; dinnye, különböző gyümölcsök...barack ilyesmi.

Előfordul, hogy napközben eszem egy nápolyit, vagy egy szelet csokit, de már nem tudom miről mondjak még le, nem eszem se kenyeret, se tésztákat, se cukrot.

És minden nap tornázom kb. 70-80 percet. Már nem tudom mit tehetnék, hogyan csökkentsem a kalóriát, vagy ezt már csak tornával tudom megoldani??


2011. júl. 21. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy? Ha magasabb vagy, mint kb. 165 cm, azért nem fogysz, mert ennyi a normális. Ha alacsonyabb vagy, akkor lehet még fogyni. Ennél kevesebbet ne egyél, már ez is koplalás. Még ha ennél normálisan vacsorát, akkor elmenne.

Sajnos esélyes a visszahízás is.

2011. júl. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezen a menün nincs mit tovább csökkenteni, szinte még lehetne hozzá tenni, szerintem simán nincs meg az 1000kcal sem, normálisan 1200-1400körül minimum kellene enni, ez függ a magasságodtól, súlyodtól és a korodtól.

Normális, ha egy kis időre megáll a fogyás. Ne hagyd abba, amit csinálsz, de talán próbálj ki változatosabb mozgásformákat.

2011. júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
torna+szigor csatlakozunk e?
2011. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A 70-80 perc torna nálad az mit jelent? Hogy csinálod? Mert az sem mindegy.
2011. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most behalsz de..tarts egy zabanapot és utánna egyél többet minimum 1200kcalt. Én is detto így voltam stagnáltam 1hónapig közbe csak már 700-800kcalon éltem. Tartottam egy nagy chbomba kajálósnapot utánna elkezdtem 1200-1300kcalt enni és elindult a fogyás megint.
2011. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
160 cm vagyok szóval még simán fogyhatnék...de most nem akarom megszabni, hogy addig nem állok le míg x kg nem leszek, addig szeretnék fogyni amíg nem lesz már rajtam felesleges zsír. Főleg aerobic-ot csinálok, zumbázni is szoktam, illetve futok néha. Kedves utolsó: Elhiszem, hogy bevált ez neked,, de nem hiszem, hogy bemerném vállalni...mi van ha nekem nem hat?:D Mindenesetre, ha nem változik a súlyom továbbra sem, fontolóra veszem.:)
2011. júl. 21. 09:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg tarts zabanapot.


Ha meg "nem jön be", akkor mivan?? 1 naptól nem fogsz hízni te szerencsétlen...

2011. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az aerobic az inkább a forma alakítására szolgál. Rengeteg kardió kel. Menj egy terembe és a futógépen kocogj, naponta minimum 1 órát. Vagy szobakerékpár kb. 1,5 óra. Ez a legjobb a zsírégetésre. Amit te csinálsz az gyenge. Meg főleg ha egyedül otthon.
2011. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!