Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mályva teát /kapszulát használ...

Hecegnő kérdése:

Mályva teát /kapszulát használtátok már? Tapasztalatok? Esetleg korpatablettáról vélemények?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Mályvateát nem használtam, mert láttam a szobatársam, aki kipróbálta, és aznapra gyakorlatilag kilőtte magát, csak a vécén ült :D

a korpatabletta jó dolog, szoktam enni, nem veszem észre, hogy különösebben használna, talán az anyagcserén kicsit gyorsít. Jól nem lakom tőle.

2011. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen a mályvateáról megoszlik a vélemény :D így elég nehéz eldöntenem hogy vegyek a vagy nem, mert olvastam olyat is hogy tönkre tette a beleit a gyomrát valakinek :S
2011. júl. 25. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem semmimet se tette tönkre az elmúlt 10 év alatt, pedig viszonylag rendszeresen, kúraszerűen iszom. Nem szeretnék gyógyszert szedni, de valamilyen természetes hashajtásra szükségem van, mivel tea nélkül csak 2-3 naponta sikerülne.


Viszont ha neked amúgy rendben van az emésztésed, akkor szerintem fogyókúrás célból ne fogyassz semmilyen hashajtót (így mályvateát se), mert könnyen elcseszheted a dolgot (nekem is egy ilyen tinikori hülyeség miatt vannak a mai napig kínjaim ezzel a dologgal).


Egyébként annyi, hogy este kell inni 1-2 filterből egy bögre teát, másnap reggelre hat. Napközben nem szabad inni, mert tényleg egész nap a klotyón fogsz ülni :)

2011. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen fogyókúra céljából szeretném használni, mert azt mondták hogy ez bevállik
2011. júl. 26. 12:40
 5/5 anonim válasza:

Én mályva tea kapszulát vettem, amiben van zöld tea kivonat is. 100%os természetes anyagból van, így nem is tudod vele tönkretenni a gyomrodat, és a teával sem. Több mérget viszel egy mekis vacsora után a szervezetedbe mint teával 5 év alatt.:) Szóval próbáld ki nyugodtan.

Elkezdtem szedni a kapszulát, de csak napi egyet lefekvés előtt mert tényleg wcn ülsz egész nap.:) Én már az első pár nap alatt lefogytam 3 kilót. (össz túlsúlyom kb 6-7 kiló volt..) Elégedett vagyok, ha kúraszerűen csinálod, mellette normálisan eszel (napi kisebb 5 étkezéssel) és egy kis mozgással szép és tartós eredményt érsz el vele.:)

2011. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!