Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka 2009-es DVD...

Rubint Réka 2009-es DVD segíthet ebben? Diéta? Futás? Mi legyen szerintetek?

Figyelt kérdés
20/L vagyok, 172 cm 68 kg, viszonylag arányos testfelépítéssel rendelkezem, sokat sportoltam, izom van rajtam bőven. Alapvetően nagy melleim vannak, szép derekam, nőies a megjelenésem, amire mindig nagyon büszke voltam, viszont egyik nap a strandon kaptam egy megjegyzést a combomra/fenekemre. Nagyon rosszul esett, de belátom, jogos volt. Olyan sportot űztem(evezés), ami főként a kart és a hasat formálja, így ez a terület(hátsó comb, fenék) kimaradt nálam. Vastag a combom, széles a csípőm, ezt kompenzálhatná, ha nagy, kerek fenekem lenne, viszont a testalkatomhoz képest kisebb, lapos, ezért nem néz ki túl esztétikusan. Ha heti 5X tornázom Rubint RÉka DVD-jére, formásodhat a fenekem, vagy futással többre megyek? Esetleg létezik, hogy a genetika úgy kiszúrt velem, hogy ebből nem lehet formás feneket csinálni?
2011. júl. 30. 11:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
33%

Nem, nem szúrt ki veled a genetika... Rubint Rékát ismét felejtsd el! Ide nem diéta vagy futás kell! Mivel van edzésmúltad, ezért nem hinném, hogy sok gondot okozna elmenni egy konditerembe. Ha szép kerek feneket akarsz tessék tarkón guggolni! Ha most elkezdesz diétázni ész nélkül és nem megfelelő az edzésed lehet elb4szod a tök jó alakod. Viszont ha pusztán guggolsz akkor lehet kerekebb feneked (nem kevésbé zsírosabb nem igen, sőt sokkal izmosabb se olyan étrend híján de egy minimális formát dobhat) nem kell csodát várni de mindenképp szebb lesz egy kicsit.


Ha biztosra akarsz menni akkor lábcentrikus de teljes testes edzés a konditerembe tömegnövelő étrenddel. Amikor megvan a megfelelő fenék, folytatod tovább az edzés de már szálkásító étrenddel, hogy ami zsír esetleg feljött rád tömegelés közbe pluszba akkor azt leadd, de tényleg csak annyit amennyi feljött. Lehet kgba több leszel mint most, de ne ezzel törődj, hiszen a farizom a legnagyobb izom ezáltal a legnehezebb is.

2011. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nem értem miért vagy ennyire Rubint Réka ellenes, rengeteg nő formásodott a tornáitól!
2011. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
49%

Még egyszer leírhatom ha gondolod. Sok nő, eszetlen diétával nekiesik rubint rékázni ami tovább ront a helyzetén, mert még ha tökéletes lenne a diétája is akkor sem nyújt megfelelő ellenállást rékuci lábemelgetése, hogy a meglévő izomtömeget megtartsuk. Ha pedig izomból veszt az illető esélytelen, hogy szép feszes teste legyen.


Fogyni lehet vele én ezt soha nem mondtam. De ahhoz, hogy a leadott kilók nagy része zsír legyen ahhoz másfajta edzés kell... NAGYON MÁS.

2011. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Milyen másfajta? Én aerobic-zok meg bicajozok, és fogyok zsírból bőven.
2011. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

nem vagyok az esztelen diétázás híve, soha nem követtem semmilyen divatot, egyetlen egy dolgot tartok be: nem eszem lisztet, cukrot és tésztaféléket. egyszerűen nem érzem magam jól tőle, hamar megdobja a vércukor-szintemet, túlságosan eltelít, ezért én inkább maradok a zöldségeknél, gyümölcsöknél és húsoknál, sokkal jobban érzem magam így és hatásos is.

egyébként az a DVD, amiről beszélek, nagyrészt guggolásokra épül, ezért gondoltam arra; biztos vagy benne, hogy hatástalan lenne?

2011. júl. 30. 12:44
 6/30 anonim ***** válasza:
33%

Igen de nem "csak" zsírból... jó persze a teljes izomvesztést koksz nélkül kikerülni esélytelen, de igen csak le lehet csökkenteni jó edzéssel és kajával.


Ahhoz, hogy az agyunk az adott izomcsoportot ne titulálja "feleslegesnek" ezáltal ne bontsa le szépen lassan ahhoz ellenállás kell, súlyzózás vagy saját testsúlyos edzés (fekvő, húzódzkodás, tolódzkodás, guggolás stb...). Ez összefügg az izomrostokban tárolt tápanyagokkal amik jó edzés során kiürülnek (amiket pótolni kell edzés után), tehát az agy tudja ténylegesen használva vannak. Namármost rékuci tornája nem megfelelő ezen raktárak kiürítésére mert bár sok egymás utáni gyors izomösszehúzódás történik, nem kellő erejű. Ilyenkor ha nincsenek maximálisan (nem nem maximálisan hanem majdnem maximálisan) kiürítve csak egy bizonyos része az azt jelenti, hogy feleslegesen van ekkora méretű izomsejt, elég kisebb is, hogy ezt a mozgást biztosítani tudja. Ez pedig egyenes út, hogy az izomsejtek összébbhúzódnak és amire körülnézel olyan vékony lesz mint a kukim.


Nem azzal van a gond, hogy a guggolásokra épül hanem azzal, hogy utána nem mész még el tolódzkodni, nem fekvőzől, és egy sz4ros húzódzkodást sem tartalmaz a program.

2011. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
33%

De egy egyszerűbb példával élve, tegyük fel ekkora csecset akarsz: [link]

Akkor szerinted napi 500 fekvő megfelelő?

2011. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
33%

Bár az egyik izomtömeg növelés a másik szálkásítás különbség a tápanyagok kiürítésébe nincs, egy bizonyos szintig hat csak a fekvő, ekkora csecsed azoktól nem lesz.


Ha elmész sziklamászónak akkor se lesz ilyen kezed soha: [link] mert sok kis összehúzódásról van szó.


Rövid és nagy ellenállású edzés kell ahhoz, hogy az adott izomtömeged megmaradjon.

2011. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
soha többet nem fogok karra/vállra edzeni, a több évnyi evezéstől, illetve az ottani edzésektől(fekvenyomás 30 kilóval, húzódzkodás) nő létemre nagyon széles vállam és kicsit túl izmos karom lett, örülök hogy végre fél év után kezd lemenni, így én nem hiányolom a programból túlságosan a felsőtest gyakorlatait. amiket meg te írsz, azok inkább profi sportolóknak ill. testépítő FÉRFIAKNAK való tippek, ne felejtsd el hogy az emberek és főleg azoknak a nőknek a nagy része, akik egy Rubint Réka DVD-hez nyúlnak, nem célja, hogy úgy nézzenek ki, mint egy testépítő...
2011. júl. 30. 13:02
 10/30 anonim ***** válasza:
19%

Még egy idióta nő... menthetetlen vagy lődd le magad.


Oké azt megértem, hogy nem akarod megtartani a kezeden válladon lévő izomrostok méretét. Oké rendben akkor tökéletes lesz neked ez az otthoni punciszellőztetés.


Azt viszont nem fogom megérteni, hogy miért gondolod, hogy ez FÉRFIAKNAK ÉS TESTÉPÍTŐKNEK való tanács volt? Mert azt linkeltem be példának? Mit linkeljek következőleg kiskutyát? Akkor meg azt hiszed majd, hogy a kutyádat akarom lefogyasztani!

Ezt a tanácsot, annak fényében írtam, hogy te nő vagy és amatőr a fogyás/testépítés világában.


Attól amúgy meg nem kell fosni, hogy ennél izmosabb leszel, ha kevesebb kaját tolsz mint amennyi a napi kcal felhasználásod teljes mértékbe ki van iktatva az izomnövekedés.

2011. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!