Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogok hízni? Holnap...

Mennyit fogok hízni? Holnap mennyit egyek, vagy tartsak inkább egy víznapot?

Figyelt kérdés
Egész héten jól ment a fogyókúrám, mert keveset ettem, és sokat mozogtam, 4x voltam konditeremben+kedden és csütörtökön reggel kardióztam egy órát.De ma.. olyan szinten sokat ettem, hogy tuti hízás lesz belőle. 4 nap alatt ettem 2100 kcalt(tudom, többet kellett volna ennem), ma meg 2000-et...Reggel még jól indult a napom.Megettem 15 dkg zsírszegény túrót és egy almát.Aztán délelőtt elkezdtem zabálni.Megettem 2 teljes kiőrlésű kiflit+egy almát.Aztán ebédre csak tömény szénhidrátot ettem, ami nem kicsit volt hizlaló meg sok.Megettem még egy teljes kiőrlésű kiflit, egy milli mia krémtúrót, egy 28g-os bountyt, és majdnem megettem egy 200g-os merci csokit.16 db volt benne, és 13 db-ot ettem.Az biztos, hogy nem vagyok normális.Ennyi szénhidrátot megenni..Megyek konditerembe délután+este kardiózok 1 órát, de már oly mindegy, ilyen kaja mellett a mozgás sz*rt nem fog érni.Lehet, hogy holnap víznapot kéne tartani.
2011. aug. 5. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na látod babám,ezért nem kell koplalni! Nem is csoda hogy zabarohamod volt. De ezzel még nem rontottál el semmit.
2011. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha holnap víznapot tartasz azzal fogsz mindent elrontani! Koplaltál, hülye voltál, olvass jobban utána! Vezess be csalónapot ha úgy állsz...
2011. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Koplalással nem lehet hízni, és most becumtad. Ezentúl normálisan fogyózol, napi minima 1300-1400 kcal + sport, és akkor talán nem fogod felkajálni a hűtőt.
2011. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pontosan azt akartam írni mint a többiek, aki koplal így jár és ezért nem működik a fogyókúra.
2011. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Nem koplalok többet, az biztos.Holnaptól 1300-1400 kcal-os diétán leszek.Viszont az edzéstől most sokkal jobb kedvem lett, nincs annyira bűntudatom, meg egy csomót sétáltam is(igaz, nem sokat ér, nem számít), de ma még este biztos, hogy kardiózok egy órát, azzal is elégetek egy csomó kcalt.

Most legalább egy darabig nem fogom kívánni az édességet.

2011. aug. 5. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!