Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes fogyókúra elkezdése...

Érdemes fogyókúra elkezdése előtt 1 teljes víznapot tartanom?

Figyelt kérdés

Nagyon eredményes fogyokurát szeretnék bármit megteszek csak sikeres legyen

ugy gondoltam hogy hétfőn azaz holnap elkezdem a fogyokurát és azzal kezdem hogy beiktatok egy víznapot, mikor egész nap mást nem viszek be a szervezetembe semmi szilárd ételt csak és kizárolag vizet.

szerintetek ezzel megadom a kezdőlökést?

méregtelenítek..stb?

jo ötlet?


2011. jún. 12. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

ööö NE!

ez így nem lesz jó, mert egy napig koplalsz utána pedig salátán, sovány húson, és gyümölcsön fogsz tenglődni (na ne, ebből hatalmas kudarc lehet!)

inkább tervezd el előre a jövő heti menüdet hétfőtől-vasárnapig

-ne csábulj el a fagyitól stb...

-igyál rengeteget 3l víz/nap

-reggelire gyümölcsöt egyél(olcsó, piacon mindig friss)

-ebéd(munkahelyen: vmi teljes kiőrlésű kenyér, vékony margarin, sonka, salátát ott is összedobhatod, reggel veszel uborkát, paradicsomot, paprikát)

-vacsora egy kid hús, vagy főttojás sok zöldséggel

+esti torna

2011. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*kid hús=kis hús :)
2011. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szia!

köszönöm a váalszod

én nem ugy gondoltam a fogyokurát hogy mindent megvonok magamtol és egész hátralévő életemet salátán élem

csak odafigyelek eszek majdnem mindenből csak joval kevesebbet és naponta 1x 2x futok tornázok

2011. jún. 12. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:

viszont a víznap beiktatásából következik bizonyos ismereteid hiányossága, ezért jogosan félthetett előző válaszoló egyéb baki elkövetésétől.

1. elv, hogy a test nem vízzel megy sajna.

2. http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__18..

itt minden :)

2011. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!