Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék ugy 15kilot...

Fogyni szeretnék ugy 15kilot de sajnos sportra nincs időm valami erdményes fogyit szeretnék tanácsba kapni ami hatásos is, esetle valami segitség?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazod, hogy nincs sportra időd..bezzeg tv-zni, netezni van időd?
2011. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
akkor tornázz a tv előtt...
2011. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a baltát ajánlom. Hatásos!!!
2011. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sport nélkül nem fog menni. Alakítsd át úgy a napirended, hogy legyen időd a sportra. Nem kell fél napokat edzőteremben tölteni.
2011. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 melcsiboszi ***** válasza:
32%

Már megint a bunkózók... :S


Próbáld ki ezt, nekem elég jól bevált:


[link]


Ne vegyél mindent belőle komolyan, pl. a fehérjeitalporokat (gondolom, horribilis az áruk), de a napi 5-szöri étkezést a meghatározott (vagy azokhoz közeli) időpontokban, és a magas fehérjebevitelű étrendet érdemes kipróbálni. Azért a szénhidrátot se száműzd teljesen, de válts teljes kiőrlésű ételekre, ezért:


[link]


Én úgy szabtam testre ezt a diétát, hogy reggel 7-kor reggelizek, nem túl sokat, de nem is túl keveset, és lényegében bármit. Tízkor iszok egy pohár tejet, 1 órakor egy tejeskávét cukor nélkül, 4-kor, vagy egy kicsit utána ebédelek, amikor hazajön a férjem, és este 7-kor csak valami joghurt-félét eszek, esetleg ismét iszok egy pohár tejet.


Szóval nem kell túl szigorúan venni, de az alapkoncepció az jó, persze minél szigorúbban veszed, annál inkább hatásos lesz...


Sok sikert! :)

2011. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
2gramm/testsúly kg fehérje és ugyanennyi szénhidrát, sok zöldség. De sport nélkül nehéz.
2011. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
amm nem minden az hogy sportolsz ha sokat eszel ..én napi 7 kmt futhattam a 12 éves hülye fejemmel aztán meg ettem a pörköltet .. hát nem is fogytam de annak már 5 éve ..és most keményen megdolgoztam a leadott kiloimmal.. én 13 kg ot fogytam .... számold ki mennyi a napi alap anyagcseréd (neten beírod a keresőbe és kiadja) ennyi kalóriát egyél meg egy nap ..ezenkívül próbálj meg mindennap ha futni nem is ..de sétálni ..sétálás közben lehet mást is csinálni ... ( én futópadon 6,5 km /h -val szoktam sétálni közben meg angol nyelvvizsgára készülök)..vagy tv-t nézek ..zenét hallgatok .. .. a lényeg hogy a legjobb fogyókúra ha figyelsz arra mennyit eszel ..kiszámolod mennyi a napi alapanyagcseréd és ennyit eszel meg ..egyél naponta ötször ...a reggeli és az ebéd kapja a nagyobb hangsúlyt .. ilyenkor egyél szénhidrátot is ..estére meg valami fehérjét pl túrót .. csak oylan élelmiszert vásárolj amire ráírják hány kalória ..( gyümit zölséget húst megnézel neten is) de pl a 7 days termékeken nincs rajta.. és konyhamérleggel kiméred mennyi eszel miből .. kb fél év lesz ha nem mozogsz....
2011. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
sport nélkül is lehet fogyni ha kevesebbet eszel mint amennyi a kalóriaszükségleted. viszont aki sporttal fogy annak szép feszes szálkás teste lesz ha csak diétával akkor semmi izom és elég plöttyedt.
2011. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bix ***** válasza:
60%

kedves meli...


ezek szerint te képben vagy... ennek is örülünk. mozgás nélkül lehet fogyni. tele van a város ilyen lányokkal, párszor lefordultam a motorról a röhögéstől ahogy 30 kilósan is remeg a lábukon a háj, irreálisan vékony combok, és mégis:D aztán megy a rinya hogy narancsbőr van még 14 kilósan is... vajon miért.

a szervezet nem hülye. nektek mindegy, csak fogyás legyen. mozgás nélkül viszont első körben izmot veszítesz, bár annak jelentős súlya van, és a mérleg lefele siklik... de azért az talán mégsem zsír, és mégsem egészséges...


kérdező: jah. senkinek sincs. otthonra kb semmi pénz egy szobabicó zs tervnek pl megfelelhet... egy normális persze lehet hogy "drága" de mennyi időre is veszed?


arra van időd amire akarod hogy legyen. 6 óra meló suli, barátnő mellett jártam súlyzós edzésekre és nyomtam a kardiót is ha az kellett. gyerekek vannak? szobabicó futópad ellipszis tréner kézi súlyzók, soroljam még?

2011. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a paleo, vagy a lowcarb diétát. Ha valóban van rajtad súlyfelesleg, ezekkel le fog menni. Én a paleóval sport nélkül és minden különösebb erőfeszítés nélkül simán lefogytam.
2011. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!