Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék fogyni 5 kg-t!...

Leszeretnék fogyni 5 kg-t! Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
172 cm, 64 kg, 18/L
2011. aug. 8. 11:20
 1/6 anonim válasza:

1.elhatározás kérdése

2.kisebb fajta étrend változtatás :kerüld a nassolnivalókat jégkrémek zsíros kaják helyettük egyél sok gyümölcsöt-ittvan épp az alma és a körte szezon. próbáld inkább a csirke és halhúsos ételeket előnybe részesíteni a marhahúsos ételekkel szemben.

3. mozogj mozogj mozogj és mozogj!!!!legalább napi 20 percet


én 3 centivel alacsonyabb vagyok és 2kg-val könyebb de nekem is hasonló szándékom van csak nekem rövid időn belül így én drasztikus diétán vagyok de azt neked nem ajánlom inkább ;)

2011. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

először is ne vidd túlzásba a fogyózást, mert az rámehet az egészségedre. egyél rendszeresen, de csak keveset. kerüld az édességeket, inkább gyümölcsöket, és zöldségeket fogyassz. naponta sportolj valamit! legalább 15-20 percet.

és legyen akaraterőd :)

2011. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Mondjuk ne zabálj annyit aszt kész is.
2011. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TOMAtm ***** válasza:

vegyél egy kondibérletet,irass össze egy edzéstervet aztán járj el heti 4 szer edzeni.

ja és figyelj oda mit eszel,ha csak a tésztát(péksüti,kenyér stb)kihagyod az étkezésedből és helyette megeszel 2 paradicsomot,már jó úton vagy egy jó alak eléréséhez.

2011. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semmi nassolnivaló, próbáld meg hanyagolni a pékárut (már amennyire lehet), egyél sok gyümölcsöt és sportolj! az első válaszoló kommentjéhez annyit fűznék hozzá, hogy körtéből ne egyél nagyon sokat, mert attól meg vesekövet lehet kapni, ami elég kellemetlen... és veszélyes is lehet... ehetsz körtét, nem arról van szó, csak ne vidd túlzásba. :)jó fogyizást! :P
2011. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm mindenkinek a kedves szavakat, irtó jó lesz a fogyózás... :D :D
2011. aug. 10. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!