Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a citrom-kúra...

Mit gondoltok a citrom-kúra hatásáról? (Vélemények)

Figyelt kérdés
Olvastam erről, és amellett hogy méregtelenít és tisztít, néhány kg-tól is szeretnék megszabadulni. Aki már kipróbálta és van tapasztalata, vagy véleménye azok válaszait várom.
2011. aug. 12. 02:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam,de ez is csak bohóckodás,a citrom se fogyaszt le.
2011. aug. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ha akarsz egy jó kis gyomorfekélyt, akkor hajrá! Tapasztalat, sajnos!
2011. aug. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, semmi értelme.
2011. aug. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

5:34-es: "Ha akarsz egy jó kis gyomorfekélyt, akkor hajrá! "


Ez igen nagy hülyeség, a citromtól (meg egyéb gyümölcsöktöl, salátáktól) NEM lehet gyomorfekélyt kapni. A gyomorsav ugyanis sokkal erösebben savas, mint bármilyen élelmiszer, igy ezekkel csak higitod a gyomorsavat.

A gyomorfekélynek egész más okai vannak, a legtöbbször életmód-hiba.


A citromkúra meg ugyan nem árt, de használni sem fog fogyókúraügyben. Ha a kérdezö fogyni akar, akkor normális csökkentett kalóriás étrendet használjon és mellette sportoljon.

2011. aug. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem hülyeség. A citrom és "egyéb gyümölcsök" között azért van ám különbség. Nekem sokat segített a citrom, hogy ilyen betegségem legyen. Ugyanis imádtam, enni inni, bármilyen formában. Nem kis mennyiségről beszélek, napi szinten fogyasztottam nagyobb mennyiséget.
2011. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egészséges, sok benne a c vitamin. Ha valaki ésszel fogyasztja, nem lesz gyomorbaja. Ha meg olyan hülye, hogy beveszi azt, hogy éhgyomorra igyon naponta 3-szor egy egész pohárral... hát erre mit lehet mondani.

Lefogyni viszont nem fogsz tőle.

Fogyni kalóriadeficittel lehet.

2011. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bix ***** válasza:

lehet hogy sok benne a c vitamin, de van pár zöldség pl amiben még nála is több.


egyébként meg kilótól vagy zsírtól akarsz megszabaduli? mert nem mindegy. ha kilótól akkor tisztítsd ki a bélrendszered, és adj vért... ha zsírtól akkor lőjj be egy jó diétát és kezdj el intenzíven mozogni

2011. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

" tisztítsd ki a bélrendszered, és adj vért.. "


hát az se 100 százalékos, aki ilyen tanácsokat osztogat.....

2011. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!