Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok lefogyni gyorsan?

Hogyan tudok lefogyni gyorsan?

Figyelt kérdés

szeretnék lefogyni,nem nagyon vagyok megelégedve magammal.

Mások azt mondják nem vagyok kövér de én annak érzem magam.

163 cm vagyok és 56kg

nekem ez sok és azt szeretném kérdezni hogy nem tudnátok valami diétát,test mozgást, bármit amivel a leghamarabb lefogyhatok.

14/L

a válaszokat előre is köszönöm!:)


2011. aug. 15. 17:31
 1/5 anonim válasza:
En 1 honap alatt 10 kg. fogytam,osszevesztem a ferjemmel es nagyon bantott,ezert fogytam le 10 kg.ne igy
2011. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TOMAtm ***** válasza:

[link]

hajrá

2011. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én Zumbázom minden nap 1 órát, heti 1 kiló minusz:))

és odafigyelek mit eszem, mennyit eszem, hányszor. Csak ezekre kell odafigyelj. Ajánlok egy könyvet, az a címe hogy AB0 terv, ez a vércsoportod szerint sorolja fel h miket lehet és miket nem lehet enned, mennyit lehet egy héten, milyen adagokba, receptet is ad hogy egyes ételeket el tudj készíteni, a nagynéném 10 kilót fogyott ezzel. Szerintem a magasságodhoz az 56 kiló egyáltalán nem rossz:)

2011. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nemár...

14 évesen ne akarjál fogyózni

csak akkor ha nem akarsz szép melleket, és jó segget.

Bocs h így mondom de a legtöbb lánynak ezért nincs se melle se segge...

jah és 14 évesen még nyúlni fogsz és szép alakod lesz.

És még a 60 kg se lenne sok :)

csak mozogj az sose árt :)

2011. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem semmi baj nincsa a súlyoddal. Még növésben vagy, mégsokat fogsz változni. Szerintem ne erőltetsd a fogyókúrát. Majd ha 20 évesen is kövérnek érzed magad, mint én, akkor kezd el, mint én. Én is mindig daginak éreztem magam, megnőttem, véknyabb lettem, de fogyi nélkül a kamaszkorban. Most 20 éves vagyok, kicsit elhanyagoltam magam. meg is látszik, elkezdtem hízni, de teszek ellene. Jó vagy így sztem.
2011. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!