Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel még lehetséges fogyni?...

Ezzel még lehetséges fogyni? És kb. ez mennyi kalória volt?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy 0.5-1 kg nem látszik meg,de a tábor után fölhíztam 53.5-ről 54-re és megnyugtatná a lelkemet,hogyha megint oylan 53 körül lennék.Szóval ma ezt ettem:

Reggeli:40 gramm Nestlé Fittnes műzli 100-150 dl tejjel+egy db joghurt(kb.310 kcal)

Tízórai:3-4 nagyon kis db alma(kb.180 kcal)

Ebéd:Hát ez a gázosabb része,itt voltak vendégek szóval muszáj volt egyek,mert szüleimnek ígyis az a mániája,hogy keveset eszek,ezt nem győzik hangoztatni,ezért ez csak alájuk adta volna a lovat.Szóval:1 kis pudingos tálnyi rántás nélküli betűtésztás paradicsom leves,egy kis sütis tányérnyi lasagne és 2,5 db üres palacsinta(hát igen,ez 850 kcal körül biztos volt)

Uzsonna:kihagyom,mert megyünk el

Vacsora:2 db abonett,egy db kefírrel és egy almával(kb.180-200 kcal)

Mozogni sajnos csak sétálni tudok majd,mert megyünk el és már csak a tüzijáték előtt jövünk haza vacsorázni utána meg tüzijáték.

Szerintetek létezik,hogy ezzel fogyjak?

És mennyi a napi energiaszükségletem 15/l vagyok és 173 cm kb.

(Jah és ezt az egy kiló hízást reggeli méreckedésnél vettem észre,ruha nélkül,wc után szóval nem súly ingadozás,mert az este szokott lenni,na akkor több kg vagyok)


2011. aug. 20. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem 100-150 dl-nyi tejet ittál... vagy tényleg több mint egy liter tejet iszol meg a müzlidhez?
2011. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kb. 1700 kalória a napi szükséges kalóriád,ha egész nap csak ülsz és nem csinálsz semmit,ha sportolsz akkor több.

nehogy már egy kilón fönnakadj,ne akarj már anorexiás lenni.

54 kiló az pont ideális lenne.

2011. aug. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

173 cm és 54 kg???? Hova akarsz te fogyni?

Nem akarok bunkó lenni, de így is eléggé sovány lehetsz.

2011. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!