Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a diétát befejezem és...

Ha a diétát befejezem és visszatérek a normális étkezéshez akkor fogok hizni?

Figyelt kérdés
3 hónapig diétáztam és elértem a kivánt testsulyt,de most már azt szeretném ha se nem fogynék se nem hiznék.Mit tegyek?Hogy kajáljak?Mert sportolni sportolok(bicajozom,szaladok stb...)Szoval az a nagyon mozgékony tipus vagyok :) de azért mégsem szeretnék hizni,esetleg izmosodni.
2009. ápr. 16. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

A diéta egészségmegőrzésre való, tartós fogyást csak az eredményez, amit hosszasan, évekig tartani tudsz. Figyelj arra továbbra is, hogy a sport és az étkezésed egyensúlyban legyen, akkor elkerülhető a yo-yo effektus.

Gratula a fogyásodhoz! :)

2009. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban NORMÁLIS étkezés, akkor biztos megtartod. Ha a diéta előtti, amitől híztál, akkor nem. Én is ezt a módszert csinálom: lefogytam (szülés után ismét fogyóban vagyok), és utána ésszerűen táplálkozom. nagyon jól lehet így a súlyt tartani. Attól is függ, mennyit fogytál, de ha ügyesen csinálod, biztos sikerül.
2009. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak 2-3 kilot kellett fogynom és ezt meg is szeretném tartani :) s köszönöm a válaszokat
2009. ápr. 16. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!