Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne fogynom?

Szerintetek mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés
Van "némi" fölösleg rajtam. 160 cm vagyok és 62 kiló. A hasam nagyon nagy, a combjaim is elég vastagok, és sajna nari is van.... :( Vékony szeretnék lenni (nem anorexiás) és szeretnék beleférni régi nadrágokba, ruhákba.... Mennyit adjak le, hogy normálisan nézzek ki? 26L
2011. aug. 23. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy normálisan nézzél ki, max. 8 kg-ot adj le. A "nari" meg nem tüntethető el, nekem anorexiásként is megmaradt, pedig már zsír sem volt rajtam, úgyhogy ez genetika. Próbálj meg spotolni, akkor nem lesz olyan csúnya...
2011. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bix ***** válasza:

" A "nari" meg nem tüntethető el, nekem anorexiásként is megmaradt, pedig már zsír sem volt rajtam, "


az is zsír és lebomlik. viszont mozgás nélkül általában tényleg nem tűnik el, hiszen nincs izom amin feszülne a bőr, és nem fog soha kisimulni.... ha megfelelő lehetőleg egész testes intenzív mozgás társul diétával kizárt hogy ne tűnjön el...

2011. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajna nem kizárt, én egyébként nem azt mondtam, hogy nem lehet rajta javítani, csak azt, hogy kicsit mindig látszani fog...
2011. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 12 kilót.
2011. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!