Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 3-5x-i úszás (kb 1 óra)...

Heti 3-5x-i úszás (kb 1 óra) elég lesz a fogyáshoz? Meg persze odafigyelek az evésre is.80/175

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még fuss is egy kicsit
2011. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Aha, az úszás sok kalóriát éget el, és mindenedet megmozgatja...Szerintem jó választás...
2011. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
0%
80 évesen 175 kilósan akarsz fogyni. Előbb meghalsz mint lefogysz! Vagy hogy érted ezt hogy 80/175
2011. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a kilóra :)
2011. aug. 23. 21:10
 5/14 anonim ***** válasza:
13%

"Aha, az úszás sok kalóriát éget el, és mindenedet megmozgatja...Szerintem jó választás..."


Nem jó, hülyéknek és a full dilettánsoknak nem is kéne belepofázniuk a dolgokba.

A zsírégetéshez szükséges feltétel a hő. Mivel a hideg vízben vagy, így természetes módon az királyul lehűt téged. Így az optimális, meleg környezet kilőve. És ez ahhoz fog vezetni, hogy kalóriát égetsz, és mivel a zsírraktárhoz nem tud optimálisan hozzányúlni, így szénhidrátot,glikogént, illetve izmot fog elégetni.


BTW , hogyha annyi kalóriát égetsz el, amivel a szervezeted naponta kalória deficitbe kerül, fogyni fogsz, a kedvezőtlen feltételek mellett is! Viszont ez a fogyás nem biztos, hogy elhozza a kívánt testösszetételt. Én mindenképp olyan mozgást ajánlok, ahol a testhőd fel tud emelkedni, és 120-150 pulzusszámon lévő mozgást ajánlok.

Ha fiú vagy, 120-as pulzusszám közelében, súlyzós edzéssel kombinálva, ha lány vagy, inkább a magasabb intenzitás(150 pulzus környéke) hajlanék, esetleg heti 2 súlyzós edzéssel kombinálva. Az aerob hossza legalább 50 perc legyen. Légkondícionált helység nem jó!!!!

2011. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nekem mindenki azt mondja, hogy az úszás tökéletes fogyás és formásodás szempontjából is. és nem terheli az ízületeket sem.
2011. aug. 23. 21:18
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"nekem mindenki azt mondja"

Tanuld meg, hogy a legtöbb ember hülye, és nem ért hozzá(menj ki a strandra, a fiúk vagy hurkapálcák vagy dagadtak,esetleg skinny fatek, a lányok meg deszkák vagy hústömegek... Tisztelet a kivételnek). Én is csak hobbi szinten vagyok testépítő, de azért van egy alapvető tudásom fogyás és tömegnövelés témában. És ahogy hallom, hogy miket beszélgetnek konditeremben, miket írogatnak ide, ki tudom jelenteni, hogy kb senkiben sem szabad bízni, neked kell utána nézni a dolgoknak. Meg azért az a vicces, amikor a dagik osszák az észt, hogy ők milyen fogyókúrát, meg edzésmódszert használnak. NA AZOKAT NE HASZNÁLD.


Kb 1-2 napot rászánva az ember elolvas egy csomó cikket, és megért egy csomó dolgot. Persze nem nők lapjából meg ilyen szarokból kell infókat szerezni, hanem megbízható forrásból

2011. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
és honnan tudjam hogy mi a megbízható?
2011. aug. 23. 21:39
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Megkérdezel valaki olyat, akin látszik, hogy jól néz ki és ránézésre némi intelligencia is szorult bele.


Engem is sűrűn kérdezgetnek ilyenekkel kapcsolatban. Persze az embernek hamar elmegy a kedve, amikor elpofázik valamit és aztán csinálják tovább a baromságokat.

2011. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De ha mindenképp neten akarsz kutakodni, olyanokat kell keresni, amikhez indoklás is van, nem az, hogy csináld ezt meg egyél ezt mert mi ezt mondjuk. A női portálokat, magazinokat meg nagyívben kerülni kell.
2011. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!