Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utálok sportolni. Ti örömöt...

Utálok sportolni. Ti örömöt találtok benne?

Figyelt kérdés
Fogyózok,koplalok és nem tudom rávenni magam,hogy mozogjak is. Félek,hogy mire lemegy a felesleg,egy massza leszek.Nem szeretek semmit sem csinálni.Régebben jártam hastáncolni,de az oktató lebabázott,azóta nem táncoltam,nem szeretek egyedül. Nem szeretek úszni,csak lubickolni. Félek görkorizni,meleg van bicajozni.
2011. aug. 23. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szívás:D nekem futás után meg közben is olyan jó érzés van bennem..szabad vagyok,remélem érted:) görkorizást meg azért szeretem,mert nagyon gyorsan tudok menni és jó :D táncolni is szeretek..:) tegyél be fülest menjen egy jó pörgős zene,hátha úgy jobb:)
2011. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a gáz,hogy nem humor...Úgy vagyok vele,mint a paprikával.Nem szeretem,nem eszem,jelen esetben csinálom.Biztos jobban menne,ha könnyebb lennék...Tényleg szégyenlem...
2011. aug. 23. 21:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyire jó az állókpességed? Mert,ha most kezdtl biciklizni és 5 perc alig megy,akkor nem cosdálom:) Kicsit gyakorolj,ha megy 20-40 perc utá,a benned is meg elsz az a ,jó érzés"
2011. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
magabiztossá tesz
2011. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én imádok sportolni, mondjuk én versenysportoló vagyok, heti 5edzéssel. de nagyon szeretem:) fárasztó, félelmetes és kitartás is kell hozzá, de megéri:)
2011. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Simán végigtáncolok másfél órát,tekerek egy órát bicajjal,túrázok is ha kell egész nap,de ennyi.
2011. aug. 23. 21:36
 7/11 anonim ***** válasza:
jól érzem magam közben,utána. egész nap azt várom,h mehessek konditerembe
2011. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én mozgás nélkül nem léteznék.Heti 5x konditeremben edzek, és hétvégén is mozgok, mert szeretek mozogni, jó érzés, közben és utána is.:)Meg hát egészséges is, mozogni mindenkinek kell.Amikor beteg voltam, nem mehettem edzeni 1 hétig, és nagyon rossz volt, alig vártam, hogy meggyógyuljak.

Egyébként meg írtad, hogy koplalsz, ami mellett nincs is energiája az ebernek sportolni.A koplalást felejtsd el, lehet, hogy megjönne a kedved a mozgáshoz, ha nem koplalnál.

2011. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
csinálj imtervallumos edzéseket, akkor majd annyi endorfin szabadul fel a végére, hogy repdesni fogsz a boldogságtól:D
2011. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is utálok sportolni, kivéve a táncot. Próbálj ki jó sok sportágat, az egyik csak megtetszik!
2011. aug. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!