Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 óra kocogással vagy közepes...

1 óra kocogással vagy közepes tempójú futással és 1 óra tornázással kb mennyi kalóriát tudok elégetni? Egy nagy adag paprikás csirkét (2 csirkemell sok nokedlivel + tejföl) sikerülhet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A különböző tevékenységek energiaigényét itt tudod megnézni:

[link]


A nagy adag paprikáscsirkéről nem tudok véleményt mondani.

2011. szept. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de énis megnéztem ezen az oldalon a dolgokat és az hogy lehet hogy 45 perc gyorsabb kocogással kevesebb kalóriát égetek el, mint 45 perc lassabb kocogással? o.O
2011. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ma 45 percen keresztül futottam 8-9km/h-val és ezzel kb 320 kalóriát égettem el. További 15 perc elliptikus tréner 150 kalória, további 15 perc bicikli, és azt nem tudom h hány kalória:)

De nem hinném, hogy a nokedlis,tejfölös kaja kalóriatartalma egyenlő lenne azzal,amit elégettél. Sajna sokat kell dolgozni érte:( De nyugtasson meg a tudat, hogy nem kell ám az egész paprikáscsirkét ledolgoznod:)

2011. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!