Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás akupunktúrával? Vélemén...

Fogyás akupunktúrával? Vélemény, tapasztalat, árak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én jártam akupunktúrára, hogy fogyjak, de nem sikerült. Az a helyzet, hogyha elkezded, járnod kell rendszeresen és hiába jársz x hónapig, az még nem ér sokat és azért nem sok ember teheti meg, hogy évekig járjon. A fogyás lassú volt, azt hiszem 4 kilót fogytam 10 hét alatt, de úgy, hogy szabályosan koplaltam, tehát nem hiszem, hogy az akupunktúrának volt ez betudható. Az orvos mondta, hogy hogy diétázzak és szerintem attól fogytam. Én 6 éve jártam és akkor volt egy alkalom 5000 Ft. Mindenhol más árak vannak, de ilyesmire vagy többre kell számítanod. Szerintem az akupunktúra azoknak hatásos, akik nagyon betegek és nem tudnak más módszerhez nyúlni. Én nem tudtam tartósan fogyni így, a fogyáshoz életmódot kell váltani. Én azóta már lefogytam -> Norbi update-tal, ami nem diéta, hanem életmódváltás + sport. Ez az egyetlen megoldás. Önmagában az akupunktúrától nem lehet fogyni, az csak megkönnyíti a fogyást, ha más feltételek már adottak.
2009. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legtöbbször felesleges pénzkidobás. Ha netán a kúra alatt mégis lefogysz, vissza fog jönni és kezdheted újra, mert nem tanítanak meg /nem érdekük!/ az életmód váltásra, csak az azonnali eredményre hajtanak. És rengeteg pénzbe kerül. Egy kúra 50 ezer kb. és hármat kellene zsinórban megcsinálni. A világ egyik legjobb üzlete a kitalálóinak!
2009. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, visszajönnek a kilók, ha nem jársz rendszeresen. A rendszeres alatt havi 1-2 alkalmat kell érteni, de utána megint visszajön az egész. Nekem így volt. Életmódot kell váltani. Mozgás és ésszerű táplálkozás nélkül a súlyt nem lehet megtartani. Egyébként hány kg-ot szeretnél fogyni? Mert ha csak 5-10 kg-ot akkor semmiféleképpen nem éri meg az akupunktúra. Ha nagyon kórosan elhízott vagy (120 kg körül), akkor azt mondom, hogy van értelme, mert életmódváltás mellett gyorsabban tudsz fogyni, mert más módszerrel is segítesz a szervezetednek.
2009. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
90 napos diétával lefogytam 20 kg-ot, most Norbi update 1-es kódú ételeket fogyasztom és amikor csak tehetem, futok, tornázom, szobabiciklizem, 3-4 kg felesleg van már csak rajtam. Unokatestvérem és keresztanyukám csinálja ezt az akupunktúrás kezelést és érdekelt, hogy mennyire hatásos, és mennyire éri meg ennyi pénzt fizetni érte.
2009. ápr. 19. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát 3-4 kg-ért semmiképp nem éri meg, hidd el.
2009. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!