Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itthon csirkemell, milyen...

Van itthon csirkemell, milyen vacsorát készíthetnék belőle? (Nincs ötletem)

Figyelt kérdés
Rántott csirkemellre gondoltam. De nem tudom hogy azt lehet-e enni fogyókúra alatt. (Ugyan úgy készítve mint a rántotthúst bepanírozva (liszt,tojás,zsemlemorzsa, teflonos serpenyőbe, olajban sütve)
2011. szept. 2. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kimondottan fogyókúrás ilyen módon. Önmagában a csirkemell párolva, vagy főzve, netán grillezve még elmegy, de a liszt, tojás, prézli+ bő olajban sütés sok plusz kalóriát jelent.
2011. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
miért akarod elrontani a jó kis csirkemellet panírral? én fel szoktam kockázni és fűszerezem. van hogy először hagymát pirítok és úgy rá a felkockázott csirkemell plusz fűszerek, hozzá meg valamilyen salátát eszek.
2011. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

huu én simán megfőzném vegetás vízben majd hozzá egy adag párolt zöldség vagy saláta

felcsíkoznám, hagymán, paprikán, paradicsomos párolnám majd jó kis bazsalikomot tennék rá

félbevágnám spenóttal és egy szelet mozzarella light sajtot tennék közé, és megsütném sütöben+hozzá sütnék rá paradicsomos és hagymát

2011. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kevés olivaolaj tepsibe, belefekteted a húst, ízlés szerint fűszerezve. Mellé és rá hagymakarikák, alma, és ha van, akkor körte, füstölt sajt kockák.

Isteni :)


Vagy serpenyőben hasonlóképpen :) Hagyományosan kirántva hízlal. A liszt is, a morzsa is és az olaj is.

2011. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!