Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak a csak a...

Hogyan fogyjak a csak a hasamról 2-3 kilót?

Figyelt kérdés
egy idjee ismét sportolok, és igyekszem kevesebbet enni. az alakom is nagyon jó, de a hasam nem elég lapos mások szerint sem . természetesen magam miatt csinálnám de mit ? valaki segítsn !! :)
2011. szept. 2. 17:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
69%
Aerob sportok. Nincs ilyen, hogy csak a hasadról fogysz.
2011. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Nincs helyi zsirégetés, most irom ezredszer. Ha fogysz akkor mindenhonnan fogysz, futás például jó dolog. De az étrenden is változtatni kell, több fehérje kevesebb ch.
2011. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Nekem a felülés bejött, naponta 100-at simán lenyomtam,és már napok múlva laposodott, csak ehhez akarat kell:)

Remélem segítettem:D

2011. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
89%
edit....a sima hasizmozás tényleg elég?
2011. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A zsírt az sem fogja leszedni, csak feszesebb lesz a hasfalad.
2011. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem elég volt:)
2011. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen !!! :))
2011. szept. 2. 19:49
 8/11 bix ***** válasza:
52%

edit...

nemár. diéta mellett igazából csak az izom megtartása miatt terheljük őket, építeni nem lehet őket. ez biológia ezt tény. én naponta hetente többet tolok mint 700 ha szálkásítok ha tömegelek, de valahogy se nekem se senkinek akit ismerek nem sikerült még hasból fogyni ezzel a módszerrel...


tudom tudom neked sikerült. ezesetben gratulálok, feltaláltad a helyi zsírégetést, a világ egyszer hálás lesz érte

2011. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hasizom gyakorlat mehet, attól biztosan szebb lesz, de az csak akkor látszik, ha lemegy a zsírod, ahogy bizony kardióznod kell:)
2011. szept. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Értem h mit mondasz(bix), de nekem 2 kilót sikerült leadnom a hasamról így h csak ezt csináltam:) Nem tudom hogy van ez..:)
2011. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!