Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Magam sem hiszem el, de...

Magam sem hiszem el, de megtörtént. Nagy hülyeség volt?

Figyelt kérdés
közel 5 hónapja fogyókúrázom, remekül haladok, már csak az "utolsó simítások" maradtak hátra. sosem inogtam meg, sosem faltam, mindig tartottam magam a kúrához. tegnap azonban benyomtam egy egész üveg nutellát! és ezt értsétek úgy hogy azt a NAGY kiszerelésűt, a 750 grammosat!utánanéztem,ez kb 4050 kalória volt...:'D tudom hogy nem vagyok normális,és én magam sem értem hogy mi történhetett velem, de olyan szinten megkívántam, hogy ennek most egyáltalán nem tudtam ellenállni.egyébként a tegnap folyamán csak ezt ettem. szerintetek nagy hiba volt?
2011. szept. 4. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség volt, mert meghosszabbítja a fogyókúrád egy héttel,de nem volt katasztrófa.

Egy alkalom,csak a máj glükózraktárjait tölti fel, nem rakódik le. De amáj kiürítése kb.3 nap. tehát most 3-4 napig nem fogsz fogyni semmit.

ennyi

2011. szept. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csak azért volt hiba mert ehelyett megehettél volna egy kakaóscsikát,fornettis pogácsát,pizzát,lekváros buktát stb... és sokal jobban laktál volna :D

dE HA A NUTELLÁT KÍVÁNTAD AKKOR EGÉSZSÉGEDRE :D

A nutella amúgy nagyon eteti magát,volt hogy én is alig tudtam róla leállni,de a harmadik nagy kanál után sikerült :)

Azóta mindíg jól eldugom a nutellákat(azt nemtudom megoldni hogy ne legyen itthon mert a család többi tagja nem fogyózik és rajonganak érte)

2011. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyáltalán nem volt nagy hiba

semmit se jelent, nem fog történni semmi, néha kell nem lehet csak úgy élni hogy ennyi meg annyi kcal, jól esett megetted, máskor nem eszel ennyit belőle csak a kis üvegest

nem fogsz egy dekát se hízni szóval nyugi

2011. szept. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat :)
2011. szept. 4. 09:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség volt, de ha jólesett... Max. gyomorrontásod lesz.
2011. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj, ha mozogsz és nem lesz ismétlés, akkor nem kell félned.
2011. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hmmm....nem hogy csak a fél üveggel etted volna meg és ettél volna még mellé 10 palacsintát.

Nutellás palacsinta *.* :P

2011. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ÚÚúristen nem lettél rosszul??
2011. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hülyeség volt, de nyugi, nem lesz semmi gond, 3-4 napig nagyon fogd vissza magad, és mehet minden a régi kerékvágásban :)) Én szinte soha nem eszem Nutellát, évente egyszer talán, sosincs itthon...nem is vagyok annyira hozzászokva, ha egyszer nekiesek 1 évben, a 3. kanál után rosszul vagyok tőle...de feromon van benne bőven! Most eléggé fel lehetsz töltődve tőle, bár nem értem, hogy sikerült egy dobozzal :DD A feromonokat most határozottságra használd, és fejezd be szépen azt a diétát, kevés van belőle, lebegjen a szemed előtt egy intimissimi reklám...az talán motiváló :D Sok sikert! ;)
2011. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
HA folytatod tovabb,es ugy fogsz enni,ahogy a nutellazas utan,akk nem lesz semmi baj :P Ettol most nem fogsz visszahizni v ilyesmi,csak tobbet ne csinalj ilyeneket inkabb:P
2011. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!