Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most ez valószínű, hogy...

Most ez valószínű, hogy hülyeség lesz. De azért kíváncsi vagyok a véleményetekre. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Családi vendégség volt ma este, nagyon sok kaja, sütik, mindenféle finomságok.

Holnapra tuti több kiló leszek, jó nyilván ez majd lemegy, de nem ártana 1-2 napig jobban diétázni.

Mivel úgy kellene enni, hogy reggelire a legtöbbet, ebédre már kevesebbet, vacsorára meg egész keveset, ezért az ötletem a következő lenne, nem állandó terv, csak 1-2 napos.

Az a gond, hogy én mindig a főtt ételből eszek a legtöbbet, amit anyu főz. Reggeliből se olyan sokat, és vacsorából pláne nem.

Mi lenne, ha most 1-2 napig reggelire enném a főtt kaját, délre a reggelit, vacsorára meg maradna a joghurt, meg egyé light-os kaják.

Köszi:D


2011. aug. 29. 19:46
 1/4 A kérdező kommentje:
*egyéb light-os
2011. aug. 29. 19:47
 2/4 anonim ***** válasza:
ez a kérdés megtalálható feljebb is, oda már írtam :)
2011. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm:))

Ezt a kérdést már elvileg kitöröltem, nem tudom hogy miért van még mindig itt.

2011. aug. 29. 23:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Egész egyszerűen azért, mert te nem tudod törölni a saját kérdésedet. A Kérdéseid menüpontból eltűnik ugyan, de továbbra is a gyakorikérdések részét képezi, a keresőben továbbra is vissza tudod nézni, ha rá tudsz keresni.

Ha azt szeretnéd, hogy válaszoljanak, és nem tennék meg az előbbiekben az utolsó választól számított 36 óra után kiemelheted a kérdésed, és az akár pár napig is az elsők között jelenik meg szürke ikonnal az elején.

2011. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!