Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg elrontottam és rosszab...

Tényleg elrontottam és rosszabbul nézek ki? Mutatok KÉPET a fogyásomról.

Figyelt kérdés

Egy másik kategóriában (más tanácsot kértem) valaki azt írta, hogy a diéta előtt sokkal jobban néztem ki, és hogy csak izmot adtam le, zsírt nem. Ti is így gondoljátok? Én jobban meg vagyok magammal elégedve.


Diéta előtt:

[link]


2 héttel később:

[link]


látszik, hogy leadtam vmennyit?


2011. szept. 4. 14:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon látszik, főleg a hasadon. Aki azt mondta ne hallgass rá, jól nézel ki. Gratulálok a fogyáshoz. Mennyit adtál le?
2011. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban kinézőnek tűnsz az első képen. A másodikra alig maradt melled, a melltertóba még 2 pár zokni beleférne.
2011. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Látszik, igen! Ügyes vagy! Én is fogyózni akarok, de sosem sikerül betartanom! Amúgy szerintem jobban nézel ki, és már nem is kell sokat fogynod szerintem. Ha megtartod a mostani testsúlyod, szerintem az is már jó. Nem kell mindenkinek ilyen vékonynak lennie, mint ezek a sztárok/modellek:

[link]


[link]


Talán egy kicsit sportolni lehet, hogy a testzsír százalékod lejjebb menjen, de ha nem sportolsz, akkor is szerintem rendben vagy!

2011. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%

Én azon kívül, hogy a melled kisebb lett, semmi változást nem látok.


De amúgy ezen az oldalon mindenki mindenkiről azt feltételezi alapvetően, hogy egy hülye fogyatékos idióta, aki nem ért semmihez és egész nap zabál és lusta mozogni és ezért csak izomból / vízből fogy :-) Ne is lepődj meg rajta.

2011. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

2,5 kg ment le. nem tudom, hogy bonthattam izmot, mivel heti 3 súlyzós edzést csináltam, ettem a túrót, csirkemellet, fehérjeturmixot...


nem értem, hogy láthatja valaki szebbnek az első képet. Inkább legyen kisebb mellem, de basszus 2 héttel ezelőtt olyan úszógumi lógott a bugyimra, hogy sírtam mikor ránéztem. A boltban a 33-as nadrág kínkeservesen jött csak fel rám. A hasamról ne is beszéljünk, úgy néztem ki, mint egy kismama...

2011. szept. 4. 14:58
 6/22 A kérdező kommentje:
a mellem am azért is látszik kisebbnek, mert az első képen bikinifelső van rajtam, ami oldalt szabadon hagyja. A másodikon meg egy normál melltartó ami betakarja az egészet. Onnan csak 2 cm-t fogytam. (egyébként sincs nagy mellem szóval tökmindegy)
2011. szept. 4. 14:59
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
bocsi, de szerintem is jobb volt előtte..főleg a melled lett kisebb
2011. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
igen, látszik! És milyen diétával, vagy hogyan érted ezt el?
2011. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok! Szerintem ne vedd sértegetésnek a rossz megjegyzéseket! Szerintem nagyon is pozitív a változás! Ügyes vagy! :D
2011. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
1. szebb.. de a lényeg az h Te érezd jól magad a testedben: D
2011. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!