Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen el...

Mit tegyek? Teljesen el vagyok keseredve, szerintem már sosem fog sikerülni :S

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. 170 cm, 70kg. 2010 elején lebetegedtem és fogytam 6 kilót. Akkor összeszűkült a gyomrom és tovább fogytam. 78 kg voltam, a végére 65 lettem. Most a nyáron nem ettem többet, mint azelőtt, mégis visszahíztam 70 kg-ra. Ngayon rosszul esett ráállni a mérlegre. Most megint elszántam magam, sportolok, de valahogy mindig kívánom az ételt. Ez ellen mit tudok tenni? Mondtk, hogy egyek sokszor keveset, de nem tudok az iskolában minden szünetben leülni és megenni valamit. Ebédelni is iskolában szoktam, na el lehet képzelni az mennyire diétás. Segítsetek! Hogy oldjam meg az iskolában és mit sportoljak, ha a föösleg többnyire a hasamon, csípőmön illetve a combomon van? Halat ne ajánljatok, nem szeretem. Előre is köszönöm annak, aki segít!
2011. szept. 4. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Suliban is meg lehet oldani. Először is reggelizel otthon, valami laktatót, amiből energiát nyersz. Lehet ez szendvics zöldséggel, főtt tojással, sonkával, ehetsz rántottát (kevés olajon v olaj nélkül), paradicsommal, a lényeg, hogy legyen benne szénhidrát, de egészséges módon. Suliba vihetsz magaddal joghurtot, meg gyümölcsöt. Legjobb ha kis dobozba összevagdosod a gyümölcsöket, így bármelyik szünetben tudsz belőle nassolni. Ha ez nem tetszik, akkor mondjuk a 3.szünetben eszel joghurtot, az 5.-ben mondjuk a gyümit. De vihetsz kefírt korpás kekszel is joghurt helyett. Az ebédnél arra figyelj, hogy lehetőleg a főfogásból kerüld az édességeket, illetve a tésztát. Az egyebekből ehetsz, de egy kicsit kevesebbet, mint a fele, hagyj meg belőle. Ha otthon vacsoráig megéhezel, szintén ehetsz gyümölcsöt. Vacsorára ne egyél szénhidrátot, a legjobb valami saláta mindenféle zöldséggel és mondjuk csirkemell sonkával/hússal. Vagy simán a zöldségek kis darabokra vagdosva túróval. Én ilyesmi kajával tudtam lefogyni suli időben.
2011. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én pl. suliba régebben amikor diétáztam vittem joghurtot meg almát. és azt ettem. őő. ezen kívül az a lényeg h este 6 után ne nagyon egyél. és este fürdés elött csinálj az elején 20 felülést vagy 10-et (ahogy megy...) és utána folyamatosan növeld a felülések számát. egyél sok zöldséget és gyümölcsöt. és próbált meg mindennap kocogni legalább 20 percet. nekem segített remélem menni fog =)
2011. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Remélem sikerülni fog :D Arra van valami ötletetek, ha a combomon és a csípőmön van a legtöbb fölösleg? :D
2011. szept. 6. 20:15
 4/4 anonim válasza:
Utolsó vagyok.:Azt hallottam h a hullahopp karikázás segít eltüntetni az úszógumit a csípőről. Combra... passz. nemtudom, az az igazság h onnan lehet sz.tem a legnehezebben fogyni.. :S
2011. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!