Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen el...

Mit tegyek? Teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem tudom, mit csináljak, eléggé elhíztam a fogamzásgátlótól.

Már kb. 10 kg plusznál járok.

Mit tegyek? Pont délután jön rám ez a "kívánós-időszak", mikor nem érzem h éhes vagyok, csak ennék.

Mit tudok tenni ez ellen? Már nagyon csúnya vagyok. :(

Valaki vmi tippet esetleg?

Köszi előre is!

Üdv.


2011. szept. 17. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

A fogamzásgátlótól nem leszel kívánós, max. a terhességtől. A fog. gátlótól UGYANANNYI kaja mellett hízik el az ember. Ha te többet zabálsz, az nem a tabi miatt van, az nem étvágycsináló, a pletykákkal ellentétben.

Úgyhogy hagyd abba a zabálást, és ha úgy érzed, hogy nem jó tabi, csattogj vissza a dokihoz. Nem is értem, hogy ha szerinted az a baj, akkor miért nem mentél már 3 kiló után? Kaptál volna egy másikat, ami neked való. Vagy megvárod, míg 20 kiló jön rád?

2011. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:49


Igen, igen, ezt én is hallottam. Viszont érdekes módon, amint elkezdtem szedni a tablettát, rögtön felszaladt tíz kiló, ráadásul éhesebb is lettem, meg feszültebb ok nélkül, mintha mindig menstruáció előtt lennék pár nappal (azelőtt csak ilyenkor voltak ilyent tüneteim).

Mivel én is elhittem, hogy ez a fogamzásgátló miatt EGYSZERŰEN NEM LEHET, nem is mentem vissza a dokihoz, gondoltam változik az alakom, ez van.

Csakhogy amikor abbahagytam a gyógyszert, a tíz kiló vagy két hét alatt leolvadt rólam, csak úgy, csodák csodája és még ha akartam sem tudtam visszahízni, vékony lettem, mint régen. Aztán két év múlva újra kezdtem, most már egy másik tablettát, és furcsa módon megint feljött az a tíz kiló.

Ez van.

2011. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

szija, szerintem amikor rádjön a kvánósság...velem is ez volt..menj el futni, vagy nézz egy filmet meg hvd fel a barátnödet,az a lényeg hogy tereld el vmivel a kajáról a figyelmet!


sok sikert!

2011. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi ezt a bunkó választ...

Nem akarom megvárni a 20 kilót, csak tudom, h teljesen felesleges, mert a hízás szinte mindegyik tablettától előjöhet annál aki hajlamos rá...

De majd megpróbálom abbahagyni a "zabálást"

És csak így tudom hívni, h "kívánós" ,mivel az utóbbi hónapokban este 5 után már semmit nem ettem, így is fogytam, most meg érdekes módon ennék egész nap, még este is.

Na mindegy, a másik 2 válaszolónak köszönöm szépen, kifogom próbálni! :)

2011. szept. 17. 20:06
 5/10 anonim ***** válasza:
nem a fogamzásgátlótól hítál, hanem attól, hogy nem bírtad megállni, hogy kevesebbet egyél, ezt meg azt most ne edd meg. ennyi. igen, éhségérzetet csinál, de aki erős, az kibírja.
2011. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor megpróbálok erős lenni. :)


Majd írok egy hónap múlva, hogy mi lett Velem. :D

2011. szept. 17. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Csinálj alacsony kalóriatartalmú nasikat: salátákat (figyelj oda az öntetekre, sok lehet a kalória bennük), zöldséglevest, sült tököt, nyers zöldségeket, gyümölcsöt. A főétkezést arra az időszakra időzítsd, amikor rád jön a kívánósság. Sok kalóriát lehet spórolni, ha úgy készíted pl. a pörköltet, vagy bármit, hogy a húsról leszeded a zsírt, amikor pedig majdnem kész, a tetejéről is leszeded majdnem teljesen. A sült húsokat mikor kiveszed a zsiradékból, itasd le szalvétán. Ne használj cukrot, inkább édesítőt. Az sem annyira egészséges, de legalább kevesebb a kalória. A mártásokat, főzelékeket csináld hígabbra, kevesebb liszttel sűrítsd, vagy inkább pürésítsd. Azt gondolom, mondanom sem kell, hogy a csokikat, üdcsiket, gyorskajákat, sütiket hanyagold! A diétás sütiket is, majdnem ugyanúgy hizlalnak. Nem kell róluk lemondani, de nagyon ritkán egyél ilyet. Nézegesd a kalóriatáblázatokat, legyen tapasztalatod, hogy mi mennyi. 1500 kcal fölé ne nagyon menj. Lehet bűnözni néha, de utána kalkuláld bele a köv. napokba.

Várd meg, amíg tényleg éhes leszel. Ha csak a szemed kívánja, ne egyél, inkább igyál ásványvizet, jó sokat! Közben foglald le magad valamivel, amit szeretsz, mit tudom én, olvass, nézz filmet... vagy kirándulj, az egészséges is. Mindegy, csak lefoglaljon.

Legalább heti négyszer-ötször mozogj legalább háromnegyed órát. Ne izomerősítő gyakorlatokat, inkább kocogj, bringázz, ússz.

2011. szept. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

*Mivel én is elhittem, hogy ez a fogamzásgátló miatt EGYSZERŰEN NEM LEHET, nem is mentem vissza a dokihoz, gondoltam változik az alakom, ez van.


Én nem ezt mondtam!

Hízni lehet a tablettától, mivel hormon van benne. Ha ok nélkül hízol 3-at hirtelen, nem hinni kell, hanem kérdezni. Orvostól. Vagy egy másik orvostól. Mert a 3-ból könnyen lesz 10.

Én mindössze annyit mondtam, hogy a tabletta nem rendelkezik étvágycsináló hatással - tehát a kérdező NEM a tabi miatt éhes állandóan, hanem más okból. Ha éhes és eszik, akkor pedig nem a tabletta miatt hízott meg.

Remélem, most már érthető.


Kérdező, nem hinném, hogy bunkó lettem volna. Ha neked fáj az igazság, az a te bajod. Ha vállalnád a felelősséget, mindjárt könnyebb lenne, nem hárítani kéne.

Első

2011. szept. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 00:33


Igen, tényleg. Bocs, félreértettelek. :(

Második voltam.

2011. szept. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bix ***** válasza:

jaja megtaláltad kedves kérdező az igazán jó receptet.


"mivel az utóbbi hónapokban este 5 után már semmit nem ettem, így is fogytam"


persze hogy fogyrál, csak koplaltál tizen pár órát, a kortizol szinted megemelkedett ,a szervezeted visszavett a kalóriaigényéből, majd tabit szedtél ami hormontartalmú, és az átlagosnál többet eszel. persze ha nem koplaltattad volna magad hanem mozogsz és értelmes mennyiséget eszel, akkor ez nem lenne gond...


kezdj el legalább 1300 kcalt enni és mozogni, másképp készülhetsz kb a köv 10-esre

2011. szept. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!