Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszert ajánlotok az...

Milyen módszert ajánlotok az utolsó 7 kiló leadásához? (Eddig 18 kilót fogytam, de már nagyon nagyon nagyon lelassult a fogyás)

Figyelt kérdés
Ugyan úgy diétázom , és sportolok mint eddig . De nagyon nagyon nagyon lelassult a fogyás!! Jó ha hetente lemegy fél kiló...(De van amikor még annyi sem) Nem hogy még 1 kiló.
2011. szept. 9. 22:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem 7, hanem 8 kiló felesleg van még rajtam.
2011. szept. 9. 22:32
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajns ez ilyen,nekem az utolsó 3-4kg van hátra és én is szenvedek. De nézd a pozitív oldalát,lényegében lefele megy a súlyod ,nem? Akkormeg? Türelem :)

Esetleg ha eddig nem szedtél L-Carnitint, most edzés előtt bevehetsz belőle,ez segít a zsírleadásban és felpörgeti az edzsést,kitartóbb leszel. Viszont ez csak akkor működik ha tényleg intenzíven mozogsz,nem pedig tinglitanglizol. Csak edzés előtt vedd be mert nélküle annyit ér mintha kutyaszőrt ennél :D

2011. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!